12 000 HUF
1902-1905 A Magyar Órások Szaklapja számai egybekötve (IV. évf. 18. sz., VI. évf. 1-18., 20-24. sz., VII. évf. 1-10., 12., 14. sz.). Szerk.: Nagy László, Palasovszky Ödön, Szerb Károly. Bp., Krausz S. és Társa. Számos fekete-fehér illusztrációval, korabeli hirdetésekkel. Korabeli, kissé sérült, kopott félvászon-kötésben, helyenként foltos, sérült lapokkal.