30 000 HUF
31
Meissen. Huszár. Egy előretörő fehér lovat egy szőrmekarimás sapkában és kék köpenyben lovagló huszár vezet. Festett porcelán, alján kék kardos jelzettel, 1132 és masszába nyomott 119-es számmal, sérült, restaurált, m: 27 cm