20 000 HUF
70
Harlequin és Kolumbina (az orosz balett karnevál figuracsoportból) Meissen, 1914 körül (Paul Scheurich modellje), festett porcelán, alján kék kardos jelzettel, karcolt D, 287 és masszába nyomott 76-os számmal, kis sérüléssel, m: 27 cm