Number of items: 266

Agricola Lídia (1914-1994): Nagybányai nagy akt. Olaj, vászon, jelezve lent jobbra. Dekoratív, sérült fa keretben, 90×120 cm / Lydia Agricola (1914-1984): Lying woman, Baia Mare. Oil on canvas, signed, framed, 90x120 cm
10000.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
150 000 HUF
450,45
539,57
Minimum bid:
150 000 HUF
Balla Béla (1882-1965): Nagybányai mosónők. Olaj, karton. Jelezve balra lent. Hátoldalán a festőművész címkéjén feliratozott. Fa keretben. 35x52 cm / Béla Balla (1882-1965): Washerwomen in Baia Mare. Oil on board. Signed lower left. With description on the artists label on the reverse. 35x52 cm
10001.

Balla Béla (1882-1965): Nagybányai mosónők. Olaj, karton. Jelezve balra lent. Hátoldalán a festőművész címkéjén feliratozott. Fa keretben. 35x52 cm / Béla Balla (1882-1965): Washerwomen in Baia Mare. Oil on board. Signed lower left. With description on the artist's label on the reverse. 35x52 cm

Available for bidding
90 000 HUF
270,27
323,74
10
Minimum bid:
140 000 HUF
Nagy Oszkár (1893-1965): Csendélet, 1960. Ceruza, papír, jelzés nélkül. Nagy Oszkár autográf datálásával és feliratával balra lent. Proveniencia: Nagy Oszkár vázlatkönyve. Üvegezett fa keretben, 20×28,5 cm / pencil on paper, unsigned, with Oszkár Nagys autograph description on the lower left. Framed.
10002.

Nagy Oszkár (1893-1965): Csendélet, 1960. Ceruza, papír, jelzés nélkül. Nagy Oszkár autográf datálásával és feliratával balra lent. Proveniencia: Nagy Oszkár vázlatkönyve. Üvegezett fa keretben, 20×28,5 cm / pencil on paper, unsigned, with Oszkár Nagy's autograph description on the lower left. Framed.

Available for bidding
60 000 HUF
180,18
215,83
Minimum bid:
60 000 HUF
Krizsánné Csikós Antónia (1887-1987): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, fa keretben, 65×53 cm / oil on canvas, signed
10003.

Available for bidding
60 000 HUF
180,18
215,83
Minimum bid:
65 000 HUF
Podolyák Vilmos (1943-): Nagybányai részlet, háttérben a Szent István-torony. Olaj, karton, jelzett. Szecessziós, kissé sérült fa keretben. 39×49 cm / Vilmos Podolyák (1943-): Baia Mare, with the Turnul Sf. Stefan in the background. Oil on cardboard, signed. Framed. 39×49 cm
10004.

Available for bidding
36 000 HUF
108,11
129,50
Minimum bid:
36 000 HUF
Kozma István (1937- ): Nagybányai részlet. Olaj, karton, jelzett, 80×60 cm. Proveniencia: Nagyházi, 148. árverés, 652. tétel. Üvegezett fa keretben / István Kozma (1937- ): Baia Mare. Oil on cardboard, signed, framed with glass. Provenance: Nagyházi Gallery, 148th auction, lot 652. 80×60 cm
10005.

Available for bidding
120 000 HUF
360,36
431,65
Minimum bid:
130 000 HUF
Dinnyés Ferenc (1886-1958): Paprikafűző székely asszonyok. Olaj, karton. Jelzett. Sérült fa keretben. 40x55 cm / oil on board, signed, framed
10006.

Available for bidding
38 000 HUF
114,11
136,69
Minimum bid:
38 000 HUF
Balogh István (1890-1956): Erdélyi táj. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 15,5×12 cm / István Balogh (1890-1956): Transylvanian landscape. Watercolour on paper, signed. Framed, 15,5×12 cm
10007.

Available for bidding
55 000 HUF
165,17
197,84
Minimum bid:
55 000 HUF
Paál Albert (1895-1968): Erdélyi táj. Olaj, fa, jelezve jobbra lent. Dekoratív, éleinél kissé sérült fa keretben, 45×54 cm. / Albert Paál (1895-1968): Transylvanian landscape. Oil on wood, signed lower right. 45×54 cm.
10008.

Available for bidding
160 000 HUF
480,48
575,54
Minimum bid:
160 000 HUF
Neogrády Antal (1944-): Brassó látképe. Olaj, falemez, jelzett, fa keretben, 50×80 cm / Antal Neogrády (1944-): Panorama of Brasov (Kronstadt). Oil on wood, signed, framed, 50×80 cm
10009.

Available for bidding
40 000 HUF
120,12
143,88
Minimum bid:
42 000 HUF
Kelemen Emil (1895-1975): Hegyvidéki táj (Erdély?), 1931. Olaj, vászon, jelzett. Javított. Dekoratív, sarkaiban kissé sérült fa keretben, 56x68 cm / Emil Kelemen (1895-1975): Landscape (Transylvania?). Oil on canvas, signed. Repaired. Framed, 56x68 cm
10010.

Available for bidding
140 000 HUF
420,42
503,60
Minimum bid:
140 000 HUF
Gaál Ferenc (1891-1956): Táborozók. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kopott fa keretben, 37×48 cm / oil on canvas, signed, framed
10011.

Available for bidding
19 000 HUF
57,06
68,35
Minimum bid:
22 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Major auction 36.
Items 1-624 - Live online auction from on 6. November
All other items: Online only auction

Viewing: 25 October to 4 November
Item pickup and payment info from 9 November

We are closed on 8 November.

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.