Number of items: 266

Barcsay Jenő (1900-1988): Kapuk, 1983. Szitanyomat, papír, jelzett és datált (1983 Barcsay), művészpéldány EA XIII/XV. számozással. Üvegezett fa keretben, 30×40 cm
10024.

20 000 HUF
54,05
58,82
25
Aknay János (1949-): Festőangyal. Computer print, merített papír, jelzett, művészpéldány E.A. I/XX számozással. 35x25 cm
10025.

18 000 HUF
48,65
52,94
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950): Kis egész (ars poetica). Szitanyomat, merített papír, jelzett, számozott: 37/50, lapméret: 58×41,5 cm. Hátoldalán a művész bélyegzőjével.
10026.

30 000 HUF
81,08
88,24
feLugossy László (1947-): ReSÁMÁN, 1987. Tus, papír, jelezve a hátoldalán: feLugossy L, ReSÁMÁN, 87. 29x21 cm. A szentendrei Vajda Lajos Stúdió alapító tagjaként feLugossy László már közel 50 éve a kortárs magyar képzőművészet egyik meghatározó alakja. Az 1980-as években több a sámánizmussal kapcsolatos műve született, így pl. Sámán és a nők. Több alkotásán megjelent a sámánlétra mint motívum, így a most árverésen szereplő darabunkon is. Gyűjtői, az életmű szerves részét képező alkotás!
10027.

feLugossy László (1947-): ReSÁMÁN, 1987. Tus, papír, jelezve a hátoldalán: feLugossy L, ReSÁMÁN, '87. 29x21 cm. A szentendrei Vajda Lajos Stúdió alapító tagjaként feLugossy László már közel 50 éve a kortárs magyar képzőművészet egyik meghatározó alakja. Az 1980-as években több a sámánizmussal kapcsolatos műve született, így pl. "Sámán és a nők". Több alkotásán megjelent a sámánlétra mint motívum, így a most árverésen szereplő darabunkon is. Gyűjtői, az életmű szerves részét képező alkotás!

85 000 HUF
229,73
250,00
10028.

240 000 HUF
648,65
705,88
Deim Pál (1932-2016): Tisztítótűzben, 1994. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 10/45. 15,5×17 cm
10029.

26 000 HUF
70,27
76,47
10030.

160 000 HUF
432,43
470,59
Boromisza Tibor (1880-1960): Vízparti fények, 1923. Akvarell, tus papír, jelezve balra lent. Kartonra kasírozva. 21,5×30 cm / Tibor Boromisza (1880-1960): Lights at the waterside. Watercolour and ink on paper, signed. Glued on cardboard. 21,5×30 cm
10031.

50 000 HUF
135,14
147,06
18
Miháltz Pál (1899-1988): Fények (Kert, Faluvége), 1941. Pasztell, papír, jelzett. Hátoldali Nemzeti Szalon töredékes címkéjével. Feltehetően kiállítva: Uj Művészek Egyesülete kiállítása, Nemzeti Szalon, 1942. április 5.-19., 104. (Kert) v. 105. tétel (Faluvége címmel). Kartonra kasírozva. 70×53 cm
10032.

60 000 HUF
162,16
176,47
Czóbel Béla (1883 - 1976) Akt. 1970 körül Filctoll, papír 42x28 cm. Üvegezett sérült, fa keretben. Fakult jelzéssel: Czóbel Témaválasztása nagyon gazdag és egyben hagyományos, portrékat, aktokat, városrészeket, enteriőröket, csendéleteket festett, szemlélete 20. századi, amely az euroatlanti kultúra élvonalába emeli.
10033.

24 000 HUF
64,86
70,59
11
Szántó Piroska (1913-1998): Íriszek. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 47×65 cm / Mixed technique on paper, signed, framed with glass.
10034.

38 000 HUF
102,70
111,76
Ilosvai Varga István (1895-1978): Vihar készülőben, 1930. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán Magyar Nemzeti Galéria bírálati raglappall és régebbi BÁV címkével. Fa keretben. 50x40,5 cm
10035.

80 000 HUF
216,22
235,29
22

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF