Military

Number of items: 52

1936. Magyar Királyi Légügyi Hivatal - Emlékül egyoldalas Br emlékérem eredeti Ludwig Éremverő gyártói tokban (43,36g/50mm) T:1- / Hungary 1936. Royal Hungarian Aviation Department Br commemorative medallion in original case (43,36g/50mm) C:AU
30543.

1936. "Magyar Királyi Légügyi Hivatal - Emlékül" egyoldalas Br emlékérem eredeti "Ludwig Éremverő" gyártói tokban (43,36g/50mm) T:1- / Hungary 1936. "Royal Hungarian Aviation Department" Br commemorative medallion in original case (43,36g/50mm) C:AU

10 000 HUF
27,03
29,41
1938. Felvidéki Emlékérem - II. Rákóczi Ferenc Br emlékérem mellszalaggal + 1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére cink emlékérem mellszalaggal. Szign.:BERÁN + 1941. Délvidéki Emlékérem cink emlékérem mellszalaggal. Szign.: BERÁN L. T:1-,2 fakó mellszalagok / Hungary 1938. Commemorative Medal for the Liberation of Upper Hungary Br medal with ribbon + 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal with ribbon. Sign.:BERÁN L. + 1941. Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary Zn medal with ribbon. Sign.:BERÁN L. C:AU,XF pale ribbons
30544.

1938. "Felvidéki Emlékérem - II. Rákóczi Ferenc" Br emlékérem mellszalaggal + 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalaggal. Szign.:BERÁN + 1941. "Délvidéki Emlékérem" cink emlékérem mellszalaggal. Szign.: BERÁN L. T:1-,2 fakó mellszalagok / Hungary 1938. "Commemorative Medal for the Liberation of Upper Hungary" Br medal with ribbon + 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal with ribbon. Sign.:BERÁN L. + 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" Zn medal with ribbon. Sign.:BERÁN L. C:AU,XF pale ribbons

5 000 HUF
17
1939. Magyar Kis Ezüst Vitézségi Érem jelzetlen Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN L. T:2- ph., patina / Hungary 1939. Small Hungarian Silver Gallantry Medal Ag decoration without ribbon and hallmark. Sign.: BERÁN L. C:VF edge error, patina NMK 436.
30545.

1939. "Magyar Kis Ezüst Vitézségi Érem" jelzetlen Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN L. T:2- ph., patina / Hungary 1939. "Small Hungarian Silver Gallantry Medal" Ag decoration without ribbon and hallmark. Sign.: BERÁN L. C:VF edge error, patina NMK 436.

5 000 HUF
10
1939. Magyar Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2- patina/ Hungary 1939. Bronze Medal for Bravery Br decoration without ribbon C:VF patina NMK 439.
30546.

1939. "Magyar Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2- patina/ Hungary 1939. "Bronze Medal for Bravery" Br decoration without ribbon C:VF patina NMK 439.

3 000 HUF
1939. Magyar Bronz Vitézségi Érem Zn kitüntetés mellszalag nélkül T:2- ph. / Hungary 1939. Bronze Medal for Bravery Zn decoration without ribbon C:VF edge error NMK 439.
30547.

1939. "Magyar Bronz Vitézségi Érem" Zn kitüntetés mellszalag nélkül T:2- ph. / Hungary 1939. "Bronze Medal for Bravery" Zn decoration without ribbon C:VF edge error NMK 439.

3 000 HUF
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem mellszalaggal. Szign.:Berán + 1941. a kitüntetés viselésére jogosító igazolvány, Mkir1honv. táb.tű.o. bélyegzéssel T:2 / Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal with original ribbon. Sign.: Berán + 1941. Bearers ID with Mkir1honv. táb.tű.o. stamping C:XF
30548.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalaggal. Szign.:Berán + 1941. a kitüntetés viselésére jogosító igazolvány, "Mkir1honv. táb.tű.o." bélyegzéssel T:2 / Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal with original ribbon. Sign.: Berán + 1941. Bearer's ID with "Mkir1honv. táb.tű.o." stamping C:XF

8 000 HUF
1941. Délvidéki Emlékérem Zn emlékérem. Szign.: Berán + 1942. Kitüntetéshez tartozó viselői igazolvány, I. táb. tüzér osztály Aszód bélyegzéssel T:1- / Hungary 1941. Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary Zn medal on original ribbon. Sign.: Berán + 1942. Bearers ID with I. táb. tüzér osztály Aszód stampings C:AU NMK 429.
30549.

1941. "Délvidéki Emlékérem" Zn emlékérem. Szign.: Berán + 1942. Kitüntetéshez tartozó viselői igazolvány, "I. táb. tüzér osztály" "Aszód" bélyegzéssel T:1- / Hungary 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" Zn medal on original ribbon. Sign.: Berán + 1942. Bearers ID with "I. táb. tüzér osztály" "Aszód" stampings C:AU NMK 429.

8 000 HUF
1943. Tűzkereszt I. fokozata oxidált hadifém kitüntetés mellszalaggal, sebesülési pánttal, viselési és utazási igazolvánnyal, sorozási bizonyítvánnyal T:2,2- okiratok ragasztva / Hungary 1943. Hungarian Fire Cross 1st class oxidized war metal decoration with ribbon and wound strap, with wearing, travelling and enrolling certificates C:XF,VF documents taped NMK 443.
30550.

1943. "Tűzkereszt I. fokozata" oxidált hadifém kitüntetés mellszalaggal, sebesülési pánttal, viselési és utazási igazolvánnyal, sorozási bizonyítvánnyal T:2,2- okiratok ragasztva / Hungary 1943. "Hungarian Fire Cross 1st class" oxidized war metal decoration with ribbon and wound strap, with wearing, travelling and enrolling certificates C:XF,VF documents taped NMK 443.

10 000 HUF
27,03
29,41
21
1944. Szent László Hadosztály Al csapatjelvény (63x44mm) T:2 / Hungary 1944. Szent László Hadosztály (Saint Ladislaus Division) Al division badge (63x44mm) C:XF Sallay 99.
30551.

1944. "Szent László Hadosztály" Al csapatjelvény (63x44mm) T:2 / Hungary 1944. "Szent László Hadosztály (Saint Ladislaus Division)" Al division badge (63x44mm) C:XF Sallay 99.

60 000 HUF
162,16
176,47
1944. Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Önkéntes Nemzeti Munkaszolgálata zománcbetétes fém jelvény, hátlapon ferde rögzítőpántokkal (58x45mm) T:1-,2 / Hungary 1944. Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Önkéntes Nemzeti Munkaszolgálata badge with enamel inlay, on the back two oblique bands (58x45mm) C:AU,XF
30552.

1944. "Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Önkéntes Nemzeti Munkaszolgálata " zománcbetétes fém jelvény, hátlapon ferde rögzítőpántokkal (58x45mm) T:1-,2 / Hungary 1944. "Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Önkéntes Nemzeti Munkaszolgálata" badge with enamel inlay, on the back two oblique bands (58x45mm) C:AU,XF

20 000 HUF
54,05
58,82
~1945-1946. Hímzett Tildy-kori tiszti repülős sapkajelvény (60x47mm) T:2- Hungary ~1945-1946. Embroidered officers aircraft cape badge from the Tildy-era (60x47mm) C:VF
30553.

~1945-1946. Hímzett Tildy-kori tiszti repülős sapkajelvény (60x47mm) T:2- Hungary ~1945-1946. Embroidered officer's aircraft cape badge from the Tildy-era (60x47mm) C:VF

10 000 HUF
27,03
29,41
Pogácsa István 1979. 1949-79 öntött Br plakett, amely a Jakovlev vagy Jak repülőgép egyik típusát ábrázolja, hátoldalán akasztóval és plüssborítással, illetve egy felirattal Készült 5 példányban PI. (600g/140mm) T:2 / Hungary 1979. 1949-79 cast Br plaque, depicting a type of Yakovlev or Yak aircraft, with a hanger and felt cover on the back and an inscription Made in 5 copies PI. Made by István Pogácsa (600g/140mm) C:XF
30554.

Pogácsa István 1979. "1949-79" öntött Br plakett, amely a Jakovlev vagy Jak repülőgép egyik típusát ábrázolja, hátoldalán akasztóval és plüssborítással, illetve egy felirattal "Készült 5 példányban PI". (600g/140mm) T:2 / Hungary 1979. "1949-79" cast Br plaque, depicting a type of Yakovlev or Yak aircraft, with a hanger and felt cover on the back and an inscription "Made in 5 copies PI". Made by István Pogácsa (600g/140mm) C:XF

10 000 HUF
27,03
29,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF