DN "Honi Légvédelem" öntött Br plakett (133mm) hátoldalán akasztóval rendelkező fa talapzattal, csavaros hátlappal (1030g/~170x40mm) T:2 / Hungary ND "Home Air Defense" cast Br plaque (133mm) attached with screw back to a wooden base with a hanger on the back (1030g/~170x40mm) C:XF
Német Harmadik Birodalom 1940-1945. "Feldgendarmerie" Tábori csendőr szolgálati jelvény lánccal, préselt acéllemezből, minden eleme különállóan szerelt az alaplemezre. A gombok, a címer és a "Feldgendarmerie" felirat fluoreszkáló anyaggal bevonva! (~168x107mm) T:2 a fluoreszkáló bevonat helyenként megkopott R! / German Third Reich 1940-1945. "Feldgendarmerie" Military Police service badge gorget, made from pressed sheet steel, all features are seperately assembled on the base plate. The buttons, coat of arms and "Feldgendarmerie" inscription treated with fluorescent material! (~168x107mm) C:XF the fluorescent coating is worn at places R!
Orosz Birodalom 1914-1917. "Szent György Bátorsági Érem, 4. osztály" Ag kitüntetés, fémjel és mellszalag nélkül, "40961" sorszámmal (28mm) T:2 / Russian Empire 1914-1917. "St. George Medal for Bravery, 4th class" Ag decoration without hallmark and ribbon (28mm) C:XF