Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1916. "A Magyar Királyi Budapesti 30. Honvéd Gyalogezred - Dicsőséges és Győzedelmes... 1914-1915-1916" kétoldalas, ovális jelzett Ag medál. Szign.: Körmendi Frim Jenő (35,98g/0.800/54x33mm) T:2- ph. / Austro-Hungarian Monarchy 1914-1916. "30. Honved Infantry Regiment 1914-1915-1916" double sided, oval hallmarked Ag medallion. Sign.: Jenő Körmendi Firm (35,98g/0.800/54x33mm) C:VF
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918. Osztrák, német, magyar színekben zászló alakú zománcozott, aranyozott bronz patrióta gomblyukjelvény hátoldalon "GES GESCH KIEGSHILFS BUREAU" gyártói jeézéssel (19x23mm) T:2
Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1918. Enamelled, gilt bronze Austrian, German, Hungarian flag patriotic badge with makers mark "GES GESCH KIEGSHILFS BUREAU" on the back (19x23mm) C:XF
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918. Haditengerészeti zászló alakú zománcozott, aranyozott bronz patrióta jelvény hátoldalon "GES GESCH KIEGSHILFS BUREAU" gyártói jeézéssel (17x23mm) T:2 kis zománchiba
Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1918. Enamelled, gilt bronze navy flag patriotic badge with makers mark "GES GESCH KIEGSHILFS BUREAU" on the back (17x23mm) C:XF small enamel error
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "A Krasniki diadalmas csatában az oroszoktól elvett ágyúból verette az Auguszta-Alap" Fe emlékérem, hozzátoldott füllel, mellszalagon. Szign.: Murányi Gyula (21mm) + 1915. Az Auguszta-Alap emlékérmekről szóló reklámlapja T:2 / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Commemorative Medal for the Victory at Krasnik" Fe commemorative medallion, medallion made from the material of the captured Russian cannons. Sign.: Gyula Murányi (21mm) + 1915. Advertisment card of the Auguszta-Alap regarding the commemorative medallions C:XF
1915. "Kárpáti győzelem 1915" zománcozott Br patrióta jelvény, hátoldalán "A Hadsegélyező Hivatal kiadványa" felirattal (29x27mm) T:1- / Hungary 1915. "Kárpáti győzelem 1915 (Carpathian Victory 1915)" enamelled Br patriotic badge, "A Hadsegélyező Hivatal kiadványa (Published by the Military Aid Office)" text on the reverse (29x27mm) C:AU
1916. "Ferenc József-rend lovagkeresztje hadidíszítménnyel, kardokkal" karikán jelzett, aranyozott Ag kitüntetés mellszalaggal, "HUW (Hans Ulbrichts Witwe)" gyártói jelzéssel T:2 kopott aranyozás Hungary 1916. "Order of Franz Joseph, Knight's Cross with a war decoration and swords" gilt Ag decoration hallmarked on ring, with ribbon, with "HUW (Hans Ulbricht's Widow)" makers mark C:XF worn gilding NMK 210.var, Ortner-Ludwigstorff Part I/ Vol 2. 347.p.
1916-1918. "A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel" zománcozott Br kitüntetés hadiszalagon T:2- zománchiba, ph. / Hungary 1916-1918. "Cross for Military Merit, 3rd class with war decoration" enamelled Br decoration on wartime ribbon C:VF enamel error, edge error NMK 175.