8 000 HUF
Garas Klára: Magyarországi festészet a XVII. században. Magyarországi barokk festészet. I. Bp., 1953., Akadémiai Kiadó, 206+2 p.+LII (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói egészvászon-kötés, a borÃtón kopásnyomokkal, a lapok egy részén halvány ceruzás aláhúzásokkal. Megjelent 1000 példányban.