12061.
36. Closed major auction
Maps
5 000 HUF
cca 1890-1900 Bereg megye közigazgatási térképe. Hivatalos adatok alapján rajzolta: Hátsek Ignác m. kir. térképész. 1 : 500.000, metsz. és nyomta: Posner Károly Lajos, Bp., Rautmann Frigyes kiadása. Szélén kis sérülésekkel, foltokkal, 37x27 cm