12060.
36. Closed major auction
Maps
8 000 HUF
1896 B. Kozenns Geographischer Schul-atlas für Gymnasien, Real- und Handelschulen. Vollständig neu bearbeitet von Vincenz von Haardt revidiert von Professor Dr. Friedrich Umlauft. Ausgabe in 59 Karten. Wien, 1896, Ed. Hölzel, 20 p. + 58 számozott térkép, közte 7 kétlapos, kettős számozú kihajtható térképpel + 4 p. 36. Auflage. Német nyelven. Benne az Osztrák-Magyar Monarchia országaira vonatkozó számos térképpel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, hiánytalanul, szép, gyűjtői állapotban.