Bozó Gyula (1913-2004) DN "Gr. Széchenyi István (1791-1860) - A legnagyobb magyar / A Közlekedési és Vízügyi Minisztertől" Br emlékérem, nem adományozott darab (37,66g/42,5mm) T:1 /
Hungary ND "Count István Széchenyi (1791-1860) - The Greatest Hungarian / From the Minister for the Environment and Water" Br commemorative medallion, not donated piece. Sign.: Gyula Bozó (37,66g/42,5mm) C:UNC
Bozó Gyula (1913-2004) DN "Baross Gábor Díj / A Közlekedési és Vízügyi Minisztériumtól" peremen jelzett Ag emlékérem "SZG (Szabó Géza)" gyártói jelzéssel, az adományozottaktól kissé eltérő hátlapi kép (33,45g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) fo., patina
Hungary ND "Gábor Baross Award / From the Ministry of Transport and Water Management" Ag commemorative medallion with hallmark on the edge, with makers mark "SZG (Szabó Géza)", the back is slightly different from the donated pieces. Sign.: Gyula Bozó (33,45g/0.925/42,5mm) C:AU (PP) spotted, patina
Bődy Kálmán (1885-1956) ~1918. "Tisza István" bronzozott ón emlékérem. "HONFIHŰSÉG ÉS JELLEMSZILÁRDSÁG HŐSE ÉS VÉRTANUJA VOLT - TISZA - 1918.X.31." (75,79g/61mm) T:2- ph. / Hungary ~1918. "István Tisza" bronze plated Sn commemorative medallion. Sign.: Kálmán Bődy (75,79g/61mm) C:VF edge error
HP 1568.
Csillag István (1881-1968) 1938."Dr. Weiner Samu" (a a Hungária Egyesült Gőzmalmi Rt. vezérigazgatója) szögletes, egyoldalas bronz plakett (185,9g/72x65mm) T:2 / Hungary 1938. "Samu Weiner" commemorative Br plaque. Sign: CSILLAG (185,9g/72x65mm) C:XF
HPII: 529
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1944. "Munkácsy Mihály 1844-1900 / Születésének 100. évfordulójára" kétoldalas Br emlékérem, peremén " *7* " sorszámmal (292,82g/93mm) T:1- kis patina / Hungary 1944. "Munkácsy Mihály 1844-1900 / Születésének 100. évfordulójára (For the 100th Anniversary of birth / Mihály Munkácsy 1844-1900)" double-sided Br commemorative medallion with serial number " *7* " on edge. Sign.: Ferenc Csúcs (292,82g/93mm) C: AU small patina
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1975. "Keresztény Múzeum Esztergom 1875-1975" kétoldalas, öntött Br plakett, peremen " *25* " sorszámmal (415,06g/110x93mm) T:2 / Hungary 1975. "Keresztény Múzeum Esztergom 1875-1975 (Catholic Museum of Esztergom 1875-1975" double-sided, cast Br plaque with " *25* " serial number on edge (415,06g/110x93mm) C:XF
Csúcs Ferenc (1905-1999) DN "Dr. Káplár László a régi pénzeknek vegy-elemző vizsgálója" kétoldalas Br emlékérem, peremén " *16* " sorszámmal (359,97g/92mm) T:2 patina / Hungary ND "Dr. Káplár László a régi pénzeknek vegy-elemző vizsgálója (Dr. László Káplár chemical analyst of old coins)" double-sided Br commemorative medallion, with " *16* " serial number on edge (359,97g/92mm) C:XF patina