Books: Hunting

Number of items: 5

15210.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
110 000 HUF
315,19
380,62
Minimum bid:
110 000 HUF
József főherceg: Erdei magány és egyéb vadásztörténetek. Bp., 1913, Athenaeum. Kiadói egészbőr kötés, egész oldalas és szöveg közti képekkel illusztrált, kopott kötéstáblák és gerinc, egyébként jó állapotban.
15211.

Available for bidding
20 000 HUF
57,31
69,20
9
Minimum bid:
28 000 HUF
1879. XXXI. törvényczikk Erdőtörvény. Szentesítést nyert 1879. évi junius hó 11-én. Kihirdettetett az országgyűlés mindkét házában 1879. évi junius hó 14-én. Kimerítő betűrendes tárgymutatóval. Bp., 1879, Eggenberger, (Athenaeum-ny.), 86 p. Első kiadás. Korabeli sérült gerincű, kopott félvászon-kötésben, kissé foltos lapokkal, névbejegyzéssel.
15212.

Available for bidding
10 000 HUF
28,65
34,60
Minimum bid:
10 000 HUF
Vadászfegyver Katalógus. Budapesti Vadászati Világkiállítás 1971 Szovjet kiállítási terem. Bp., 1971, Vneshtorgizdat, 24 p.
15213.

Available for bidding
5 000 HUF
14,33
17,30
Minimum bid:
11 000 HUF
Giacomelli, Hector: Idylle aus der Vogelwelt Stuttgart, Leipzig; 1900. Deutsche Verlags-Anstalt,Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, jó példány. / In full linen binding with little wear.
15214.

Available for bidding
3 000 HUF
8,60
10,38
Minimum bid:
3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Major auction 35
Items 1-563 - LIve online auction from 9:30 on 8. May
All other items: Online only auction

Viewing: 26 April to 6 May
Item pickup and payment info from 11 May

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.