Books: Hunting

Number of items: 5

15210.

110 000 HUF
297,30
323,53
József főherceg: Erdei magány és egyéb vadásztörténetek. Bp., 1913, Athenaeum. Kiadói egészbőr kötés, egész oldalas és szöveg közti képekkel illusztrált, kopott kötéstáblák és gerinc, egyébként jó állapotban.
15211.

20 000 HUF
54,05
58,82
16
1879. XXXI. törvényczikk Erdőtörvény. Szentesítést nyert 1879. évi junius hó 11-én. Kihirdettetett az országgyűlés mindkét házában 1879. évi junius hó 14-én. Kimerítő betűrendes tárgymutatóval. Bp., 1879, Eggenberger, (Athenaeum-ny.), 86 p. Első kiadás. Korabeli sérült gerincű, kopott félvászon-kötésben, kissé foltos lapokkal, névbejegyzéssel.
15212.

10 000 HUF
27,03
29,41
Vadászfegyver Katalógus. Budapesti Vadászati Világkiállítás 1971 Szovjet kiállítási terem. Bp., 1971, Vneshtorgizdat, 24 p.
15213.

5 000 HUF
10
Giacomelli, Hector: Idylle aus der Vogelwelt Stuttgart, Leipzig; 1900. Deutsche Verlags-Anstalt,Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, jó példány. / In full linen binding with little wear.
15214.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF