Jewellery

Number of items: 20

19000.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
100 000 HUF
286,53
346,02
Minimum bid:
100 000 HUF
19001.

Available for bidding
60 000 HUF
171,92
207,61
Minimum bid:
60 000 HUF
Antik ezüst (Ag) gyertyatartó párban. Bécs, 1861. Jelzett, mesterjegyes (CSS). Össz nettó 452 g. / Antique silver candlestick pair. Vienna, 1861. Hallmarked, CSS golsmith mark. 26 cm
19002.

Available for bidding
160 000 HUF
458,45
553,63
Minimum bid:
160 000 HUF
Antik ezüst (Ag) olajos, ecetes asztali kínáló. Bécs, XIX. sz. közepe. Jelzett, mesterjegyes. / Antique silver table vinegar and oil set. Hallmarked, with makers mark. 28,5 cm, 227 g
19003.

Available for bidding
60 000 HUF
171,92
207,61
Minimum bid:
60 000 HUF
Ezüst (Ag) evőeszköz készlet.12 személyes, sok részes. komplett, díszdobozzal, üvegbetétes fűszertartókkal. Dianás, XIX. sz. vége, magyar. Megviselt díszdoboz. Összesen nettó 4931 g + kések, ezüst nyelű tálaló eszközök.
19004.

Available for bidding
800 000 HUF
2 292,26
2 768,17
Minimum bid:
800 000 HUF
Antik ezüst (Ag) mustáros asztali kínáló üveg nélkül. Bécs, XIX. sz. közepe. Deformációkkal, jelzéssel. / Antique silver table mustard plate. d: 10, m: 9 cm, 142 g
19005.

Available for bidding
38 000 HUF
108,88
131,49
Minimum bid:
38 000 HUF
19006.

Available for bidding
220 000 HUF
630,37
761,25
Minimum bid:
220 000 HUF
19007.

Available for bidding
60 000 HUF
171,92
207,61
Minimum bid:
60 000 HUF
Ezüst (Ag) füles kínáló tálak / kosarak párban. Jelzett, JR mesterjeggyel. XIX. sz, vége Össz: 521 g
19008.

Available for bidding
100 000 HUF
286,53
346,02
Minimum bid:
100 000 HUF
Jaccottet 14K dupla fedeles arany zsebóra. jelzett. Tisztitásra szoruló de jó állapotban. 84,6 g, d: 50 mm / Jaccottet 14C gold pocket watch. Works well. 84,6 g
19009.

Available for bidding
100 000 HUF
286,53
346,02
Minimum bid:
110 000 HUF
Arany (Au) 14 K Remontoir dupla aranyfedeles 16 köves zsebóra másodpercmutatóval. Vadász tematikájú díszítéssel, működő állapotban, jelzett d: 52mm, bruttó: 89,84g
19010.

Available for bidding
200 000 HUF
573,07
692,04
Minimum bid:
220 000 HUF
Arany (Au) 14K Doxa kézi felhúzós férfi karóra eredeti koronával, hibátlan számlappal, szép, nem hordott, működő állapotban, jelzett. 34 mm, bruttó: 24,3 g
19011.

Available for bidding
70 000 HUF
200,57
242,21
14
Minimum bid:
100 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Major auction 35
Items 1-563 - LIve online auction from 9:30 on 8. May
All other items: Online only auction

Viewing: 26 April to 6 May
Item pickup and payment info from 11 May

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.