Jewellery

Number of items: 20

19000.

100 000 HUF
270,27
294,12
19001.

60 000 HUF
162,16
176,47
Antik ezüst (Ag) gyertyatartó párban. Bécs, 1861. Jelzett, mesterjegyes (CSS) Ifj. Christian Sander. Össz nettó 452 g. / Antique silver candlestick pair. Vienna, 1861. Hallmarked, CSS golsmith mark. 26 cm
19002.

160 000 HUF
432,43
470,59
Antik ezüst (Ag) olajos, ecetes asztali kínáló. Bécs, XIX. sz. közepe. Jelzett, mesterjegyes. / Antique silver table vinegar and oil set. Hallmarked, with makers mark. 28,5 cm, 227 g
19003.

60 000 HUF
162,16
176,47
Ezüst (Ag) evőeszköz készlet.12 személyes, sok részes. komplett, díszdobozzal, üvegbetétes fűszertartókkal. Dianás, XIX. sz. vége, magyar. Megviselt díszdoboz. Összesen nettó 4931 g + kések, ezüst nyelű tálaló eszközök.
19004.

800 000 HUF
2 162,16
2 352,94
Antik ezüst (Ag) mustáros asztali kínáló üveg nélkül. Bécs, XIX. sz. közepe. Deformációkkal, jelzéssel. / Antique silver table mustard plate. d: 10, m: 9 cm, 142 g
19005.

38 000 HUF
102,70
111,76
19006.

220 000 HUF
594,59
647,06
19007.

60 000 HUF
162,16
176,47
Ezüst (Ag) füles kínáló tálak / kosarak párban. Jelzett, JR mesterjeggyel. XIX. sz, vége Össz: 521 g
19008.

100 000 HUF
270,27
294,12
Jaccottet 14K dupla fedeles arany zsebóra. jelzett. Tisztitásra szoruló de jó állapotban. 84,6 g, d: 50 mm / Jaccottet 14C gold pocket watch. Works well. 84,6 g
19009.

100 000 HUF
270,27
294,12
Arany (Au) 14 K Remontoir dupla aranyfedeles 16 köves zsebóra másodpercmutatóval. Vadász tematikájú díszítéssel, működő állapotban, jelzett d: 52mm, bruttó: 89,84g
19010.

200 000 HUF
540,54
588,24
Arany (Au) 14K Doxa kézi felhúzós férfi karóra eredeti koronával, hibátlan számlappal, szép, nem hordott, működő állapotban, jelzett. 34 mm, bruttó: 24,3 g
19011.

70 000 HUF
189,19
205,88
16

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF