Number of items: 190

Hermann Lipót (1884-1972): Gerő Ödön műkritikus, újságíró portréja. Ceruza, tus, papír, jelzett és dátumozott (Budapest, 1911. jan. 2., Herman Lipót), 11,5x8,5 cm
10144.

11 000 HUF
29,73
32,35
9
Háry Gyula (1864-1946): Batthyány tér, Budapest. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, reprezentatív fa keretben, 29×23,5 cm / Gyula Háry (1864-1946): Batthyány tér, Budapest. Watercolour on paper, signed. Framed with glass. 29x23,5 cm
10145.

30 000 HUF
81,08
88,24
Tibai Takáts János (1876-1943): Tabán, Hadnagy utca, 1927. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, régi sérült fa keretben. 50x35 cm
10146.

36 000 HUF
97,30
105,88
Frank Frigyes (1890-1976): Budai öreg ház, 1963. Szén, ceruza, papír, jelzett. Kasírozva. Üvegezett fa keretben. 23,5×31 cm / Frigyes Frank (1890-1976): Old house in Buda, 1963. Coal on paper, signed. Mounted. Framed with glass. 23,5×31 cm
10147.

16 000 HUF
43,24
47,06
Kmetty János (1889-1975): Szentendrei részlet. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent (Kmetty), lap közepe kissé foltos. Díszes, üvegezett fa keretben, 21,5×27,5 cm / János Kmetty (1889-1975): Part of Szentendre. Watercolour on paper, signed, middle part of the paper a bit spotty. Framed with glass. 21,5×27,5 cm
10148.

80 000 HUF
216,22
235,29
Boromisza Tibor (1880-1960): Dunapart. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent (rovásírással és Boromisza Tibor). Halvány ajándékozási sorokkal: Dr. Gergely Károly barátunknak magyar szeretettel (?), Boromisza Tibor. Üvegezett, régi fa keretben, hátoldalán Szilágyi üveges és képkereskedő régi címkéjével, 28,5×42,5 cm / Tibor Boromisza (1880-1960): At the bank of the Danube. Mixed technique on paper, signed, with autograph dedication lines. Framed with glass. 28,5×42,5 cm
10149.

48 000 HUF
129,73
141,18
18
10150.

55 000 HUF
148,65
161,76
Istókovits Kálmán (1898-1990): Behordás. Olaj, karton, jelzett. Hátoldalán címkével, amelyen 1957-es bélyegző szerepel. Üvegezett, sérült fa keretben, 21,5x30 cm
10151.

28 000 HUF
75,68
82,35
Olaszy Sándor (1902-?): Esztergomi utcarészlet a bazilikával. Olaj, fa, jelzett és datált (Olaszy S 956 Centenárium), fa keretben, 50×40 cm
10152.

40 000 HUF
108,11
117,65
Pádua Kálmán (1885-1958): Folyómenti táj (Szentendre?). Olaj,fa, jelzett, fa keretben. 21,5×27 cm.
10153.

30 000 HUF
81,08
88,24
10154.

90 000 HUF
243,24
264,71
Bajor Ágost (1892-1958): Esztergom. Olaj, vászon, jelzett, restaurált. Díszes fa keretben, 55,5×47 cm / Ágost Bajor (Bayer): Esztergom. Oil on canvas, signed, restored. Framed. 55,5x47 cm.
10155.

36 000 HUF
97,30
105,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF