Military

Number of items: 40

1939. Magyar Kis Ezüst Vitézségi Érem hadifém kitüntetés eredeti mellszalagon T:1- / Hungary 1939. Hungarian Small Silver Gallantry Medal war metal decoration with original ribbon C:AU NMK 436.
30483.

1939. "Magyar Kis Ezüst Vitézségi Érem" hadifém kitüntetés eredeti mellszalagon T:1- / Hungary 1939. "Hungarian Small Silver Gallantry Medal" war metal decoration with original ribbon C:AU NMK 436.

24 000 HUF
64,86
70,59
1939. Magyar Kis Ezüst Vitézségi Érem hadifém kitüntetés, öntött viseleti példány(?), eredeti mellszalagon T:1- / Hungary 1939. Hungarian Small Silver Gallantry Medal war metal decoration, cast wear copy(?), with original ribbon C:AU NMK 436.
30484.

1939. "Magyar Kis Ezüst Vitézségi Érem" hadifém kitüntetés, öntött viseleti példány(?), eredeti mellszalagon T:1- / Hungary 1939. "Hungarian Small Silver Gallantry Medal" war metal decoration, cast wear copy(?), with original ribbon C:AU NMK 436.

22 000 HUF
59,46
64,71
1939. Magyar Nagy Ezüst Vitézségi Érem ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon. Szign.: Berán Lajos + Magyar Kis Ezüst Vitézségi Érem ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon. Szign.: Berán Lajos + Magyar Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés mellszalagon. Szign.: Berán Lajos T:2- patina,1- kis ph.,2- ph., karc Hungary 1939. Large Hungarian Silver Gallantry Medal silver plated Br decoration with ribbon. Sign.: Lajos Berán + Small Hungarian Silver Gallantry Medal silver plated Br decoration with ribbon. Sign.: Lajos Berán + Hungarian Bronze Gallantry Medal Br decoration with ribbon. Sign.: Lajos Berán C:VF patina,1- small edge error,VF edge error, scratched NMK 433., 436., 439.
30485.

1939. "Magyar Nagy Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon. Szign.: Berán Lajos + "Magyar Kis Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon. Szign.: Berán Lajos + "Magyar Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalagon. Szign.: Berán Lajos T:2- patina,1- kis ph.,2- ph., karc Hungary 1939. "Large Hungarian Silver Gallantry Medal" silver plated Br decoration with ribbon. Sign.: Lajos Berán + "Small Hungarian Silver Gallantry Medal" silver plated Br decoration with ribbon. Sign.: Lajos Berán + "Hungarian Bronze Gallantry Medal" Br decoration with ribbon. Sign.: Lajos Berán C:VF patina,1- small edge error,VF edge error, scratched NMK 433., 436., 439.

70 000 HUF
189,19
205,88
1998. Nemzetőrség Jubileumi Arany Csillaga aranyozott, zománcozott fém kitüntetés, díszdobozban (70x70mm) T:1 / Hungary 1998. National Guard Jubilee Golden Star gilt, enamelled metal medallion in original case (70x70mm) C:UNC Márton 69/1
30486.

1998. "Nemzetőrség Jubileumi Arany Csillaga" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés, díszdobozban (70x70mm) T:1 / Hungary 1998. "National Guard Jubilee Golden Star" gilt, enamelled metal medallion in original case (70x70mm) C:UNC Márton 69/1

26 000 HUF
70,27
76,47
~2000. Vitézi Rend Babérágas Aranycsillaga 1956 felirattal zománcozott, aranyozott kitüntetés eredeti díszdobozban (69x69mm) T:1 / Hungary ~2000. Laurel Gold Star of the Order of Vitéz with 1956 enamelled, gilt medallion in original case (69x69mm) C:UNC Márton 42/2
30487.

~2000. "Vitézi Rend Babérágas Aranycsillaga "1956" felirattal" zománcozott, aranyozott kitüntetés eredeti díszdobozban (69x69mm) T:1 / Hungary ~2000. "Laurel Gold Star of the Order of Vitéz with "1956" " enamelled, gilt medallion in original case (69x69mm) C:UNC Márton 42/2

26 000 HUF
70,27
76,47
~2000. Vitézi Rend Babérágas Kardos Ezüstcsillaga 1956 felirattal zománcozott, aranyozott kitüntetés eredeti díszdobozban (69x69mm) T:2 zománcrepedés ~2000. Laurel and Sword Silver Star of the Order of Vitéz with 1956 enamelled, gilt medallion in original case (69x69mm) C:XF crack in the enamel Márton 42/3
30488.

~2000. "Vitézi Rend Babérágas Kardos Ezüstcsillaga "1956" felirattal" zománcozott, aranyozott kitüntetés eredeti díszdobozban (69x69mm) T:2 zománcrepedés ~2000. "Laurel and Sword Silver Star of the Order of Vitéz with "1956" " enamelled, gilt medallion in original case (69x69mm) C:XF crack in the enamel Márton 42/3

26 000 HUF
70,27
76,47
~2000. Igazolt Magyar Szabadságharcos Szövetség I. osztályú Érdemcsillag, posztumusz aranyozott, zománcozott fém kitüntetés, miniatűrrel szalagsávon, díszdobozban (70x70mm) T:1 / Hungary ~2000. Hungarian Proved Association of War of Independence 1st Class Merit Star, posthumous gilt, enamelled metal medallion with miniature on thin ribbon, in original case (70x70mm) C:UNC Márton 31/1
30489.

~2000. "Igazolt Magyar Szabadságharcos Szövetség I. osztályú Érdemcsillag, posztumusz" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés, miniatűrrel szalagsávon, díszdobozban (70x70mm) T:1 / Hungary ~2000. "Hungarian Proved Association of War of Independence 1st Class Merit Star, posthumous" gilt, enamelled metal medallion with miniature on thin ribbon, in original case (70x70mm) C:UNC Márton 31/1

30 000 HUF
81,08
88,24
~2000. Igazolt Magyar Szabadságharcos Szövetség II. osztályú Érdemcsillag aranyozott, zománcozott fém kitüntetés, miniatűrrel szalagsávon, díszdobozban (70x70mm) T:1 / Hungary ~2000. Hungarian Proved Association of War of Independence 2nd Class Merit Star gilt, enamelled metal medallion with miniature on thin ribbon, in original case (70x70mm) C:UNC Márton 31/3
30490.

~2000. "Igazolt Magyar Szabadságharcos Szövetség II. osztályú Érdemcsillag" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés, miniatűrrel szalagsávon, díszdobozban (70x70mm) T:1 / Hungary ~2000. "Hungarian Proved Association of War of Independence 2nd Class Merit Star" gilt, enamelled metal medallion with miniature on thin ribbon, in original case (70x70mm) C:UNC Márton 31/3

26 000 HUF
70,27
76,47
~2006. 56-os Szövetség Kardos Középkeresztje aranyozott, zománcozott fém kitüntetés, mellszalagon, műanyag tokban. 56. X. 23. (35x35mm) T:1 / Hungary ~2006. League of 56 Middle Cross with Sword gilt, enamelled metal medallion with ribbon, in case. 56. X. 23. (35x35mm) C:UNC Márton 37/2
30491.

~2006. "56-os Szövetség Kardos Középkeresztje" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés, mellszalagon, műanyag tokban. "56. X. 23." (35x35mm) T:1 / Hungary ~2006. "League of 56 Middle Cross with Sword" gilt, enamelled metal medallion with ribbon, in case. "56. X. 23." (35x35mm) C:UNC Márton 37/2

20 000 HUF
54,05
58,82
~2006. 56-os Szövetség Vitézi Lovagrendje, posztumusz kitüntetés aranyozott, zománcozott fém kitüntetés 092 sorszámmal, mellszalagon, sérült műanyag tokban. 56. X. 23. - RE-ME-MB-ER (35x35mm) T:1 / Hungary ~2006. League of 56 Knights Order, posthumous medallion gilt, enamelled metal medallion with 092 number, with ribbon, in damaged case. 56. X. 23. - RE-ME-MB-ER (35x35mm) C:UNC Márton 37/5
30492.

~2006. "56-os Szövetség Vitézi Lovagrendje, posztumusz kitüntetés" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés "092" sorszámmal, mellszalagon, sérült műanyag tokban. "56. X. 23. - RE-ME-MB-ER" (35x35mm) T:1 / Hungary ~2006. "League of 56 Knight's Order, posthumous medallion" gilt, enamelled metal medallion with "092" number, with ribbon, in damaged case. "56. X. 23. - RE-ME-MB-ER" (35x35mm) C:UNC Márton 37/5

14 000 HUF
37,84
41,18
2011. 56-os Szövetség 55 éves Jubileumi Aranycsillag aranyozott fém kitüntetés, mellszalagon, díszdobozban (70x70mm) T:1- / Hungary 2011. League of 56 Golden Star for 55th anniversary gilt metal medallion with ribbon, in original case (70x70mm) C:AU Márton 31/b
30493.

2011. "56-os Szövetség 55 éves Jubileumi Aranycsillag" aranyozott fém kitüntetés, mellszalagon, díszdobozban (70x70mm) T:1- / Hungary 2011. "League of 56 Golden Star for 55th anniversary" gilt metal medallion with ribbon, in original case (70x70mm) C:AU Márton 31/b

30 000 HUF
81,08
88,24
Ausztria ~1915. Károly Ferenc József főherceg / Osztrák flotta - Hadsegélyező hivatal Br plakett A. HARTIG gyártói jelzéssel (87,71g/60mm) T:1,1- / Austria ~1915. Erzherzog Karl Franz Josef / Österreichischer Flottenverein - Kriegsfürsorge Br plaque with A. HARTIG makers mark (87,71g/60mm) C:UNC,AU
30494.

Ausztria ~1915. "Károly Ferenc József főherceg / Osztrák flotta - Hadsegélyező hivatal" Br plakett "A. HARTIG" gyártói jelzéssel (87,71g/60mm) T:1,1- / Austria ~1915. "Erzherzog Karl Franz Josef / Österreichischer Flottenverein - Kriegsfürsorge" Br plaque with "A. HARTIG" makers mark (87,71g/60mm) C:UNC,AU

16 000 HUF
43,24
47,06
18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF