Hungarian Physician Commemorative Medallions

Number of items: 54

Osváth Mária (1921-1998) 1991. Prof. Med. Dr. Sebestyén Gyula 1887-1954 egyoldalas, öntött Br emlékérem (258,47g/93mm) T:1- / Hungary 1991. Gyula Sebestyén, Prof. Med. Dr. 1887-1954 one-sided, cast Br commemorative medallion. Sign.: Mária Osváth (258,47g/93mm) C:AU CS 536.
30211.

Osváth Mária (1921-1998) 1991. "Prof. Med. Dr. Sebestyén Gyula 1887-1954" egyoldalas, öntött Br emlékérem (258,47g/93mm) T:1- / Hungary 1991. "Gyula Sebestyén, Prof. Med. Dr. 1887-1954" one-sided, cast Br commemorative medallion. Sign.: Mária Osváth (258,47g/93mm) C:AU CS 536.

8 000 HUF
Pató Róza (1934- ) 1992. Dr. Fehér János orvosprofesszor egyoldalas, öntött Br emlékérem (43g/57mm) T:2,2- / Hungary 1992. Dr. János Fehér medical professor one-sided cast Br commemorative medallion. Sign.: Róza Pató (43g/57mm)  CS 145.
30212.

Pató Róza (1934- ) 1992. "Dr. Fehér János orvosprofesszor" egyoldalas, öntött Br emlékérem (43g/57mm) T:2,2- / Hungary 1992. "Dr. János Fehér medical professor" one-sided cast Br commemorative medallion. Sign.: Róza Pató (43g/57mm) CS 145.

5 500 HUF
14,86
16,18
Pásztor János (1881-1945) 1912. DR. GENERSICH ANTALNAK HÁLÁS TANÍTVÁNYAI 1912 Br plakett (59,43g/60x44mm) T:1- / Hungary 1912. For Dr. Antal Genersich from his thankful students Br plaque. Sign: János Pásztor (59,43g/60x44mm) C:AU
30213.

Pásztor János (1881-1945) 1912. "DR. GENERSICH ANTALNAK HÁLÁS TANÍTVÁNYAI 1912" Br plakett (59,43g/60x44mm) T:1- / Hungary 1912. "For Dr. Antal Genersich from his thankful students" Br plaque. Sign: János Pásztor (59,43g/60x44mm) C:AU

5 000 HUF
Pátzay Pál (1896-1979) 1939. Schaffer Károly egyoldalas Br emlékérem. CAROLUS SCHAFFER 1864-1939 (86,59g/61mm) T:1- patina / Hungary 1939. Károly Schaffer one-sided Br commemorative medallion. Sign.: Pál Pátzay (86,59g/61mm) C:AU patina TP 2080.
30214.

Pátzay Pál (1896-1979) 1939. "Schaffer Károly" egyoldalas Br emlékérem. "CAROLUS SCHAFFER 1864-1939" (86,59g/61mm) T:1- patina / Hungary 1939. "Károly Schaffer" one-sided Br commemorative medallion. Sign.: Pál Pátzay (86,59g/61mm) C:AU patina TP 2080.

12 000 HUF
32,43
35,29
Wenzel Seidan (1817-1870) 1868. Eger a Magyar Orvosoknak és Természetvizsgálóknak 1868 - Egri Érseki Lyceum Br emlékérem (46,31g/44mm) T:1- kis ph., patina / Hungary 1868. Eger a Magyar Orvosoknak és Természetvizsgálóknak 1868 - Egri Érseki Lyceum Br commemorative coin. Sign.: Wenzel Seidan (46,31g/44mm) C:AU small edge error, patina
30215.

Wenzel Seidan (1817-1870) 1868. "Eger a Magyar Orvosoknak és Természetvizsgálóknak 1868 - Egri Érseki Lyceum" Br emlékérem (46,31g/44mm) T:1- kis ph., patina / Hungary 1868. "Eger a Magyar Orvosoknak és Természetvizsgálóknak 1868 - Egri Érseki Lyceum" Br commemorative coin. Sign.: Wenzel Seidan (46,31g/44mm) C:AU small edge error, patina

8 000 HUF
Wenzel Seidan (1817-1870) 1874. A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók XVII. nagygyűlése emlékéül / Szabad Királyi Győr Városa 1874 kétoldalas Br emlékérem (46,24g/44mm) T:1-,2 ph. / Hungary 1874. In memory of the Hungarian Physicians and Naturalists XVIIth Meeting / Royal Free City of Győr 1874 two-sided Br commemorative medallion. Sign.: Wenzel Seidan (46,24g/44mm) C:AU,XF edge error
30216.

Wenzel Seidan (1817-1870) 1874. "A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók XVII. nagygyűlése emlékéül / Szabad Királyi Győr Városa 1874" kétoldalas Br emlékérem (46,24g/44mm) T:1-,2 ph. / Hungary 1874. "In memory of the Hungarian Physicians and Naturalists XVIIth Meeting / Royal Free City of Győr 1874" two-sided Br commemorative medallion. Sign.: Wenzel Seidan (46,24g/44mm) C:AU,XF edge error

16 000 HUF
43,24
47,06
Soltra Elemér (1922-2013) 1993. Dr. Schmidt Lajos sebész, egyetemi tanár 1893-1957 / POTE I. sz. Sebészeti Klinika - Schmidt professzor születésének centennáriuma alkalmából 1993 öntött Br emlékérem (428,28g/103mm) T:1- / Hungary 1993. Lajos Schmidt, Dr., Surgeon, Professor 1893-1957 cast Br commemorative medallion. Sign.: Elemér Soltra (428,28g/103mm) C:AU CS 520.
30217.

Soltra Elemér (1922-2013) 1993. "Dr. Schmidt Lajos sebész, egyetemi tanár 1893-1957 / POTE I. sz. Sebészeti Klinika - Schmidt professzor születésének centennáriuma alkalmából 1993" öntött Br emlékérem (428,28g/103mm) T:1- / Hungary 1993. "Lajos Schmidt, Dr., Surgeon, Professor 1893-1957" cast Br commemorative medallion. Sign.: Elemér Soltra (428,28g/103mm) C:AU CS 520.

5 000 HUF
Solymári Valkó László (1909-1984) 1943. Fodor József emlékének az Országos Közegészségi Egyesület 1885 / A magyar közegészségügyért 1843-1943 öntött Br emlékérem (183,61g/78mm) T:1- / Hungary 1943. The National Public Health Association to commemorate József Fodor 1885 cast Br commemorative medallion. Sign.: László Solymári Valkó (183,61g/78mm) C:AU TP 2535.
30218.

Solymári Valkó László (1909-1984) 1943. "Fodor József emlékének az Országos Közegészségi Egyesület 1885 / A magyar közegészségügyért 1843-1943" öntött Br emlékérem (183,61g/78mm) T:1- / Hungary 1943. "The National Public Health Association to commemorate József Fodor 1885" cast Br commemorative medallion. Sign.: László Solymári Valkó (183,61g/78mm) C:AU TP 2535.

4 000 HUF
Solymári Valkó László (1909-1984) 1956. Flór Ferenc orvos 1808-1871 egyoldalas, öntött Br emlékérem. FLÓR FERENC ORVOS 1808-1871 AZ 1848 49 SZAB HARC HAD Ü EGÉSZSÉG Ü FŐN (171,67g/84mm) T:1- / Hungary 1956. Ferenc Flór 1808-1871 one-sided cast Br commemorative medallion. Sign.: László Solymári Valkó (171,67g/84mm) C:AU
30219.

Solymári Valkó László (1909-1984) 1956. "Flór Ferenc orvos 1808-1871" egyoldalas, öntött Br emlékérem. "FLÓR FERENC ORVOS 1808-1871 AZ 1848 49 SZAB HARC HAD Ü EGÉSZSÉG Ü FŐN" (171,67g/84mm) T:1- / Hungary 1956. "Ferenc Flór 1808-1871" one-sided cast Br commemorative medallion. Sign.: László Solymári Valkó (171,67g/84mm) C:AU

4 000 HUF
Solymári Valkó László (1909-1984) 1956. Stáhly Ignác 1787-1849 egyoldalas, öntött Br emlékérem. STÁHLY IGNÁC 1787-1849 AZ 1848-49-ES MAGYAR SZABADSÁGHARC ELSŐ TÁBORI FŐORVOSA (149,53g/82mm) T:1- / Hungary 1956. Ignác Stáhly 1787-1849 one-sided, cast Br commemorative medallion. Sign.: László Solymár Valkó (149,53g/82mm) C:AU
30220.

Solymári Valkó László (1909-1984) 1956. "Stáhly Ignác 1787-1849" egyoldalas, öntött Br emlékérem. "STÁHLY IGNÁC 1787-1849 AZ 1848-49-ES MAGYAR SZABADSÁGHARC ELSŐ TÁBORI FŐORVOSA" (149,53g/82mm) T:1- / Hungary 1956. "Ignác Stáhly 1787-1849" one-sided, cast Br commemorative medallion. Sign.: László Solymár Valkó (149,53g/82mm) C:AU

4 000 HUF
Solymári Valkó László (1909-1984) 1943. Fodor József emlékének az Országos Közegészségi Egyesület 1885 / A közegészségügyi munkáért és az ünnepi előadásért öntött Br emlékérem (51,71g/51mm) T:1- / Hungary 1943. The National Public Health Association to commemorate József Fodor 1885 cast Br commemorative medallion. Sign.: László Solymári Valkó (51,71g/51mm) C:AU TP 2536.
30221.

Solymári Valkó László (1909-1984) 1943. "Fodor József emlékének az Országos Közegészségi Egyesület 1885 / A közegészségügyi munkáért és az ünnepi előadásért" öntött Br emlékérem (51,71g/51mm) T:1- / Hungary 1943. "The National Public Health Association to commemorate József Fodor 1885" cast Br commemorative medallion. Sign.: László Solymári Valkó (51,71g/51mm) C:AU TP 2536.

4 000 HUF
30222.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF