Hungarian Physician Commemorative Medallions

Number of items: 54

Csúcs Ferenc (1905-1999) DN Dr. Farkas László főorvos, Pécel öntött Br emlékérem, peremen számozással (430,71g/84mm) T:1- patina / Hungary ND László Farkas, Dr., Chief Physician, Pécel cast Br commemorative medallion, on the edge with numbering. Sign.: Ferenc Csúcs (430,71g/84mm) C:AU patina HV 141.
30187.

Csúcs Ferenc (1905-1999) DN "Dr. Farkas László főorvos, Pécel" öntött Br emlékérem, peremen számozással (430,71g/84mm) T:1- patina / Hungary ND "László Farkas, Dr., Chief Physician, Pécel" cast Br commemorative medallion, on the edge with numbering. Sign.: Ferenc Csúcs (430,71g/84mm) C:AU patina HV 141.

7 000 HUF
18,92
20,59
Edvi Illés György (1911-) 1939. Prof. Verebély Tibor 1914-1939 Medicina Ars Divina, Medicus Homo Caducus egyoldalas Br emlékérem (102,97g/68mm) T:2 / Hungary 1939. Prof. Verebély Tibor 1914-1939 Medicina Ars Divina, Medicus Homo Caducus one-sided Br commemorative medallion. Sign.: György Edvi Illés (102,97g/68mm) C:XF HPII 714.
30188.

Edvi Illés György (1911-) 1939. "Prof. Verebély Tibor 1914-1939 Medicina Ars Divina, Medicus Homo Caducus" egyoldalas Br emlékérem (102,97g/68mm) T:2 / Hungary 1939. "Prof. Verebély Tibor 1914-1939 Medicina Ars Divina, Medicus Homo Caducus" one-sided Br commemorative medallion. Sign.: György Edvi Illés (102,97g/68mm) C:XF HPII 714.

3 000 HUF
Győry Dezső 1977. Prof. Dr. Babics Antal akadémikus 75 éves - Exegi monumentum aere perennius /Horatius/ egyoldalas, öntött Br plakett (555g/139x105mm) T:1- / Hungary 1977. Babics Antal, Prof., Dr., Academician is 75 years old one-sided, cast Br plaque. Sign.: Dezső Győry (555g/139x105mm) C:AU CS 22.
30189.

Győry Dezső 1977. "Prof. Dr. Babics Antal akadémikus 75 éves - Exegi monumentum aere perennius /Horatius/" egyoldalas, öntött Br plakett (555g/139x105mm) T:1- / Hungary 1977. "Babics Antal, Prof., Dr., Academician is 75 years old" one-sided, cast Br plaque. Sign.: Dezső Győry (555g/139x105mm) C:AU CS 22.

7 000 HUF
18,92
20,59
Horváth Sándor (1939- ) 2007. Dr. Katona Ibolya főorvos, történész, Szeged, 1912 - 2007. Budapest / Klinikai Szervezéstan Egészségtan Iskolaegészségügy Gyermekvédelem Orvostörténelem Egészségnevelés - Alkotó/Érdeklődési Terei - Művészetek öntött Br emlékérem (355,13g/99mm) T:1- / Hungary 2007. Ibolya Katona, Dr., Chief Physician, Historian, Szeged 1912 - 2007. Budapest cast Br commemorative medallion. Sign.: Sándor Horváth (355,13g/99mm) C:AU
30190.

Horváth Sándor (1939- ) 2007. "Dr. Katona Ibolya főorvos, történész, Szeged, 1912 - 2007. Budapest / Klinikai Szervezéstan Egészségtan Iskolaegészségügy Gyermekvédelem Orvostörténelem Egészségnevelés - Alkotó/Érdeklődési Terei - Művészetek" öntött Br emlékérem (355,13g/99mm) T:1- / Hungary 2007. "Ibolya Katona, Dr., Chief Physician, Historian, Szeged 1912 - 2007. Budapest" cast Br commemorative medallion. Sign.: Sándor Horváth (355,13g/99mm) C:AU

6 000 HUF
Dr. Hőgyes Ferenc (1860-1923) ~1917. Dr. Kertész József egyetemi M tanár, tanácsadó, sebész, a Bethesda ig. főorvosa 1864-1917 Br plakett (61x38mm/62,07g) T:2 / Hungary ~1917. Dr. Kertész József egyetemi M tanár, tanácsadó, sebész, a Bethesda ig. főorvosa 1864-1917 Br plaque. Sign.: Dr. Ferenc Hőgyes (61x38mm/62,07g) C:XF
30191.

Dr. Hőgyes Ferenc (1860-1923) ~1917. "Dr. Kertész József egyetemi M tanár, tanácsadó, sebész, a "Bethesda" ig. főorvosa 1864-1917" Br plakett (61x38mm/62,07g) T:2 / Hungary ~1917. "Dr. Kertész József egyetemi M tanár, tanácsadó, sebész, a "Bethesda" ig. főorvosa 1864-1917" Br plaque. Sign.: Dr. Ferenc Hőgyes (61x38mm/62,07g) C:XF

7 000 HUF
18,92
20,59
Kalmár Márton (1946-) 1988. Professzor Varró Vince / Egyetemi tanári jubileuma alkalmából tanítványai 1988 öntött Br emlékérem (335,72g/100mm) T:1- kis patina / Hungary 1988. Varró Vince, Prof. cast Br commemorative medallion. Sign.: Márton Kalmár (335,72g/100mm) C:AU small patina CS 696.
30192.

Kalmár Márton (1946-) 1988. "Professzor Varró Vince / Egyetemi tanári jubileuma alkalmából tanítványai 1988" öntött Br emlékérem (335,72g/100mm) T:1- kis patina / Hungary 1988. "Varró Vince, Prof." cast Br commemorative medallion. Sign.: Márton Kalmár (335,72g/100mm) C:AU small patina CS 696.

3 000 HUF
Kalmár Márton (1946-) 1989. Hetényi Géza 1894-1959 - Magyar Gasztroenterológiai Társaság egyoldalas, öntött Br emlékérem (368,44g/102mm) T:1- patina / Hungary 1989. Géza Hetényi 1894-1959 - Hungarian Society of Gastroenterology one-sided, cast Br commemorative medallion. Sign.: Márton Kalmár (368,44g/102mm) C:AU patina CS 209.
30193.

Kalmár Márton (1946-) 1989. "Hetényi Géza 1894-1959 - Magyar Gasztroenterológiai Társaság" egyoldalas, öntött Br emlékérem (368,44g/102mm) T:1- patina / Hungary 1989. "Géza Hetényi 1894-1959 - Hungarian Society of Gastroenterology" one-sided, cast Br commemorative medallion. Sign.: Márton Kalmár (368,44g/102mm) C:AU patina CS 209.

3 000 HUF
Kampfl József (1939-) 1992. Batthyány-Strattmann László-díj egyoldalas, öntött Br emlékérem (335,66g/86mm) T:1- / Hungary 1992. László Batthyány-Strattmann - Award one-sided, cast Br commemorative medallion. Sign: József Kampfl (335,66g/86mm) C:AU CS 48.
30194.

Kampfl József (1939-) 1992. "Batthyány-Strattmann László-díj" egyoldalas, öntött Br emlékérem (335,66g/86mm) T:1- / Hungary 1992. "László Batthyány-Strattmann - Award" one-sided, cast Br commemorative medallion. Sign: József Kampfl (335,66g/86mm) C:AU CS 48.

7 000 HUF
18,92
20,59
Kubászova Tamara (1939-) DN Dr. Hőgyes Endre (1847-1906) - Dr. Aujeszky Aladár (1869-1933) egyoldalas, öntött Br plakett (520g/99x129mm) T:1- / Hungary ND Endre Hőgyes, Dr. (1847-1906) - Aujeszky Aladár, Dr. (1869-1933) one-sided, cast Br plaque. Sign.: Tamara Kubászova (520g/99x129mm) C:AU
30195.

Kubászova Tamara (1939-) DN "Dr. Hőgyes Endre (1847-1906) - Dr. Aujeszky Aladár (1869-1933)" egyoldalas, öntött Br plakett (520g/99x129mm) T:1- / Hungary ND "Endre Hőgyes, Dr. (1847-1906) - Aujeszky Aladár, Dr. (1869-1933)" one-sided, cast Br plaque. Sign.: Tamara Kubászova (520g/99x129mm) C:AU

4 000 HUF
13
Lisztes István (1942-) 1974. 1842-1902 - Kézmárszky Tivadar egyoldalas öntött Br emlékérem (170g/82mm) T:2 ph. / Hungary 1974. 1842-1902 - Tivadar Kézmárszky one-sided cast Br commemorative medallion. Sign.: Lisztes István (170g/82mm) C:XF CS 308.
30196.

Lisztes István (1942-) 1974. "1842-1902 - Kézmárszky Tivadar" egyoldalas öntött Br emlékérem (170g/82mm) T:2 ph. / Hungary 1974. "1842-1902 - Tivadar Kézmárszky" one-sided cast Br commemorative medallion. Sign.: Lisztes István (170g/82mm) C:XF CS 308.

5 000 HUF
Madarassy Walter (1909-1994) 1945. Dr. Imre József 1884-1945 egyoldalas, önött Br plakett (204,66g/75x64mm) T:1- / Hungary 1945. Imre József, Dr., 1884-1945 one-sided, cast Br plaque. Sign.: Walter Madarassy (204,66g/75x64mm) C:AU CS 234.
30197.

Madarassy Walter (1909-1994) 1945. "Dr. Imre József 1884-1945" egyoldalas, önött Br plakett (204,66g/75x64mm) T:1- / Hungary 1945. "Imre József, Dr., 1884-1945" one-sided, cast Br plaque. Sign.: Walter Madarassy (204,66g/75x64mm) C:AU CS 234.

6 000 HUF
Madarassy Walter (1909-1994) 1952. Dr. Marek József 1868-1952 önött Br emlékérem. DR MAREK JÓZSEF 1868-1953 / VNIVERSITAS SCIENTIARVM VETERINARIARVM 1787 (357,63g/89mm) T:1- / Hungary 1952. József Marek, Dr., 1868-1952 cast Br commemorative medallion. Sign.: Walter Madarassy (357,63g/89mm) C:AU CS 401.
30198.

Madarassy Walter (1909-1994) 1952. "Dr. Marek József 1868-1952" önött Br emlékérem. "DR MAREK JÓZSEF 1868-1953 / VNIVERSITAS SCIENTIARVM VETERINARIARVM 1787" (357,63g/89mm) T:1- / Hungary 1952. "József Marek, Dr., 1868-1952" cast Br commemorative medallion. Sign.: Walter Madarassy (357,63g/89mm) C:AU CS 401.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF