Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 51

Arató Gyula (1898-1969) / Jálics Ernő (1895-1964) 1930. MOLTSZ / Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség kétoldalas Br emlékplakett ROTHERMERE CSAPAT MÉRKŐZÉS 1930 gravírozással (87,86g/70x48,5mm) T:1- / Hungary 1930. MOLTSZ / Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség double-sided Br commemorative plaque, engraved with ROTHERMERE CSAPAT MÉRKŐZÉS 1930. Szign.: Arató, Jálics (87,86g/70x48,5mm) C:AU
30178.

Arató Gyula (1898-1969) / Jálics Ernő (1895-1964) 1930. "MOLTSZ / Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség" kétoldalas Br emlékplakett "ROTHERMERE CSAPAT MÉRKŐZÉS 1930" gravírozással (87,86g/70x48,5mm) T:1- / Hungary 1930. "MOLTSZ / Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség" double-sided Br commemorative plaque, engraved with "ROTHERMERE CSAPAT MÉRKŐZÉS 1930". Szign.: Arató, Jálics (87,86g/70x48,5mm) C:AU

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
38,96
43,64
Minimum bid:
12 000 HUF
Refresh
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1902. A Magyar Nemzeti Múzeum 100 éves fennállásának emlékére 1802-1902 Br plakett. JÓZSEF NÁDOR ISPÁN - GRÓF SZÉCHÉNYI FERENCZ - A MAGY NEMZ MVZEVM 100 ÉVES FENNÁLLÁSÁNAK EMLÉKÉRE 1802-1902 (84,66g/75x50mm) T:2 /  Hungary 1902. 100th Anniversary of the National Museum 1802-1902 Br commemorative plaque. Sign.: Fülöp Beck Ö. (84,66g/75x50mm) C:XF  HP 800.
30179.

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1902. "A Magyar Nemzeti Múzeum 100 éves fennállásának emlékére 1802-1902" Br plakett. "JÓZSEF NÁDOR ISPÁN - GRÓF SZÉCHÉNYI FERENCZ - A MAGY NEMZ MVZEVM 100 ÉVES FENNÁLLÁSÁNAK EMLÉKÉRE 1802-1902" (84,66g/75x50mm) T:2 / Hungary 1902. "100th Anniversary of the National Museum 1802-1902" Br commemorative plaque. Sign.: Fülöp Beck Ö. (84,66g/75x50mm) C:XF HP 800.

Available for bidding
8 000 HUF
25,97
29,09
Minimum bid:
8 000 HUF
Refresh
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1906. Gyulai Pál születése 80-ik évfordulójára a műbarátok köre 1906 Br emlékplakett (74,5x77mm) T:2 ph. / Hungary 1906. Gyulai Pál születése 80-ik évfordulójára a műbarátok köre 1906 (For the 80th Anniversary of birth of Pál Gyulai) Br commemorative plaque. Sign.: Beck Ö. Fülöp (74x76,5mm) C:XF edge error HP.: 838
30180.

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1906. "Gyulai Pál születése 80-ik évfordulójára a műbarátok köre 1906" Br emlékplakett (74,5x77mm) T:2 ph. / Hungary 1906. "Gyulai Pál születése 80-ik évfordulójára a műbarátok köre 1906 (For the 80th Anniversary of birth of Pál Gyulai)" Br commemorative plaque. Sign.: Beck Ö. Fülöp (74x76,5mm) C:XF edge error HP.: 838

Available for bidding
8 000 HUF
25,97
29,09
Minimum bid:
8 000 HUF
Refresh
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) ~1908. MIKES KELEMEN EMLÉKÉNEK AJÁNLOM EZT A MVNKÁMAT egyoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem (71,77g/60mm) T:1- / Hungary ~1908. MIKES KELEMEN EMLÉKÉNEK AJÁNLOM EZT A MVNKÁMAT (I offer my work to the memory of Kelemen Mikes) one-sided Ag commemorative medallion with hallmark on edge (71,77g/60mm) C:AU
30181.

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) ~1908. "MIKES KELEMEN EMLÉKÉNEK AJÁNLOM EZT A MVNKÁMAT" egyoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem (71,77g/60mm) T:1- / Hungary ~1908. "MIKES KELEMEN EMLÉKÉNEK AJÁNLOM EZT A MVNKÁMAT (I offer my work to the memory of Kelemen Mikes)" one-sided Ag commemorative medallion with hallmark on edge (71,77g/60mm) C:AU

Available for bidding
16 000 HUF
51,95
58,18
9
Minimum bid:
30 000 HUF
Refresh
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1925. AZ OMK ZENEMÜV FŐISKOLA FÉLSZÁZADOS EMLÉKÜNNEPÉRE kétoldalas Br plakett (73mm/189,18g) T:1-,2 / Hungary 1925. AZ OMK ZENEMÜV FŐISKOLA FÉLSZÁZADOS EMLÉKÜNNEPÉRE (For the 50th Anniversary of the Music College) double-sided Br plaque (73mm/189,18g) C:AU,XF
30182.

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1925. "AZ OMK ZENEMÜV FŐISKOLA FÉLSZÁZADOS EMLÉKÜNNEPÉRE" kétoldalas Br plakett (73mm/189,18g) T:1-,2 / Hungary 1925. "AZ OMK ZENEMÜV FŐISKOLA FÉLSZÁZADOS EMLÉKÜNNEPÉRE (For the 50th Anniversary of the Music College)" double-sided Br plaque (73mm/189,18g) C:AU,XF

Available for bidding
8 000 HUF
25,97
29,09
Minimum bid:
9 000 HUF
Refresh
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1928. Ady Endre emlékének a Nyugat / Repülj hajóm..... Rajtad a holnap hőse kétoldalas Br emlékérem (114,37g/65mm) T:2 ph. / Hungary 1928. The Nyugat for the Memory of Endre Ady double-sided Br commemorative medallion. Sign.: Fülöp Beck Ö. (114,37g/65mm) C:XF edge error HP 986.
30183.

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1928. "Ady Endre emlékének a 'Nyugat' / 'Repülj hajóm..... Rajtad a holnap hőse'" kétoldalas Br emlékérem (114,37g/65mm) T:2 ph. / Hungary 1928. "The 'Nyugat' for the Memory of Endre Ady" double-sided Br commemorative medallion. Sign.: Fülöp Beck Ö. (114,37g/65mm) C:XF edge error HP 986.

Available for bidding
7 000 HUF
22,73
25,45
Minimum bid:
7 000 HUF
Refresh

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

343. Auction:
Payment deadline is 19 April

344. Auction:
From 16 to 25 April
Payment deadline is 10 May
Seeing: From 23 to 25 April

31. Mayor auction
Seeing: From 29 April to 11 May

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.