Books: History

Number of items: 25

A magyar nemzet története. I-X.. köt. (Teljes.) Szerk. Szilágyi Sándor. Írták: Acsády Ignác, Angyal Dávid, Ballagi Géza, Beksics Gusztáv, Fraknói Vilmos, Marczali Henrik... Bp. 1895-1898. Athenaeum.. Rendkívül gazdag illusztrációs anyaggal, színes táblákkal kihajtható fakszimilékkel, szövegközti és önálló képekkel. Aranyozott, barna, kiadói félbőr-kötésben, nagyopn szép állapotú sorozat.
15080.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
100 000 HUF
324,68
363,64
Minimum bid:
100 000 HUF
Refresh
Friedrich August Wilhelm Spohn (1792-1824): De lingua et literis veterum Aegyptiorum cum permultis tabulis lithographicis. I-II. kötet. Pars Prima és Pars Secunda. Edidit et absolvit Gustavuus Seyffarth. Lipsiae, 1825-1831, Libraria Weidmannia, 1 t.(címkép)+XVI+2+54 p.;X+34 p.+1+XII t. (kihajtható táblákkal.) Latin nyelven. Későbbi átkötött aranyozott modern egészbőr-kötésben, foltos lapokkal, a címkép kissé sérült, 3 kihajtható tábla sérült, ebből kettő ketté vált, egy-két táblán kisebb-nagyobb szakadásokkal. Nagyon ritka egyiptológiai munka!/  Friedrich August Wilhelm Spohn (1792-1824): De lingua et literis veterum Aegyptiorum cum permultis tabulis lithographicis. I-II. volume. Pars Prima and Pars Secunda. Edidit et absolvit Gustavuus Seyffarth. Lipsiae, 1825-1831, Libraria Weidmannia, 1 t.(title image)+XVI+2+54 p.;X+34 p.+1+XII t. In latin language. In gilt leather-binding, rebound, the title images damaged, three tables damaged, two of them parted, other tables little bit raunchy, the pages are spotty. Very rare!
15081.

Available for bidding
100 000 HUF
324,68
363,64
Minimum bid:
100 000 HUF
Refresh
15082.

Available for bidding
55 000 HUF
178,57
200,00
Minimum bid:
55 000 HUF
Refresh
Radisics (Imre), M. Eugéne de: Le Pavillon historique de la Hongrie l Exposition universelle de Paris en 1900. (...) Rédigé avec le concours de MM. Émeric de Szalay et Árpád de Györy par - -. Paris, [cca 1902], Libraire centrale des beaux-arts. 90 l. 31 t (Heliogravürök) Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Gerincen kis sérüléssel. -  Magyarország történelmi pavilonja a Párizsi Világkiállításon. Folio.
15083.

Available for bidding
20 000 HUF
64,94
72,73
Minimum bid:
20 000 HUF
Refresh
Thaly Kálmán: A székesi gróf Bercsényi család. 1525-1835. I-III. kötet. I. kötet: 1525-1689. II. kötet: 1689-1703. III. kötet: 1703-1706. Bp.,1885-1892,(Athenaeum), 1 t.(kihajtható leszármazási tábla)+354+4+VII+547+1 p. 1 t. (címkép)+XII+823+1 p. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, a borítón és a gerincen kis kopásnyomokkal, a leszármazási táblán szakadással, tulajdonosi névbélyegzővel és tulajdonosi bejegyzésekkel., jó állapotban.
15084.

Available for bidding
20 000 HUF
64,94
72,73
Minimum bid:
30 000 HUF
Refresh
15085.

Available for bidding
20 000 HUF
64,94
72,73
Minimum bid:
20 000 HUF
Refresh

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

343. Auction:
Payment deadline is 19 April

344. Auction:
From 16 to 25 April
Payment deadline is 10 May
Seeing: From 23 to 25 April

31. Mayor auction
Seeing: From 29 April to 11 May

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.