Engravings

Number of items: 18

cca 1880 Magyar nemzet vezérei (a honfogallástól a kiegyezésig). festette Bellony László. Nagyméretű litográfia. Üvegezett fa keretben. Képméret 66x54 cm / Leaders of the Hungarian Nation. Large lithography 66x54 cm In glazed frame.
11000.

cca 1880 Magyar nemzet vezérei (a honfogallástól a kiegyezésig)". festette Bellony László. Nagyméretű litográfia. Üvegezett fa keretben. Képméret 66x54 cm / Leaders of the Hungarian Nation. Large lithography 66x54 cm In glazed frame.

30 000 HUF
95,54
106,01
Barabás Miklós (1810-1898) - Amédée Charpentier: A meny megérkezése, lithográfia, üvegezett keretben, 66x88cm / Hungarian folklore. Arriving of the fiancée. large lithography in glazed frame. 66x68 cm
11001.

15 000 HUF
47,77
53,00
21
cca 1896 Munkácsy Mihály (1844-1900). Honfoglalás. Színes chromolitográfia. Kiadta Könyves Kálmán Rt. Nagyméretű litográfia. Üvegezett fa keretben. Keret sarkán kis sérülés 87 x 34 cm. / Settlement of the Magyars in Hungary. Large lithography 87x34 cm In glazed frame.
11002.

24 000 HUF
76,43
84,81
1834 A Sketch of the Downshire Hills, litográfia, alkotó: John (HB) Doyle nyomda: by Ducôte & Stephens, kiadó: Thomas McLean, üvegezett keretben, 34×23 cm
11003.

1834 A Sketch of the Downshire Hills, litográfia, alkotó: John ('HB') Doyle nyomda: by Ducôte & Stephens, kiadó: Thomas McLean, üvegezett keretben, 34×23 cm

11 000 HUF
35,03
38,87
1828 Buda látképe a cipészek céhének mesterlevelén. Rézkarc és rézmetszet, szignált. Erős hajtásnyomokkal, hátul papírcsíkokkal megerősítve. Megviselt. / 1828 Image of Buda on the warrant of the guild of the shoemakers. With tape on the back. 50x41 cm
11004.

60 000 HUF
191,08
212,01
cca 1704 id. Gabriel Bodenehr (1664/1673-1758/1765): Comorra oder Comarinum, a komáromi erőd látképe, rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, Bodenehr Europens Pracht und Macht in 200 Kupfer-Stücken című munkájából (Augsburg, 1710 k.), paszpartuban, üvegezett fa keretben, 15×23 cm /  cca 1704 Gabriel Bodenehr the Elder (1664/1673-1758/1765): Comorra oder Comarinum, copper etching on paper, from Bodenehrs Europens Pracht und Macht in 200 Kupfer-Stücken (Augsburg, cca 1710), 15×23 cm
11005.

26 000 HUF
82,80
91,87

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

351. Auction:
Payment deadline is 16 August

352. Auction:
From  6 to 15 August
Payment deadline is 30 August
Viewing: From 12 to 15 August

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.