Number of items: 55

Omár Kháyyám: Rubáiyát. Bp., [1943], Új Idők Irodalmi Intézet. Számozott! Félvászon kötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15438.

4 000 HUF
(Ompolyi) Mátray Ernő: A bölcsészet Magyarországon, a scholastica korában. Bp.,1878, Kocsi Sándor, 106+2 p. Átkötött félvászon-kötésben.
15439.

3 600 HUF
9,73
10,59
Gorter Hermann: A világforradalom. Fordította: Mikes Lajos. Bp., 1919, Közoktatási Népbiztosság. Kiadói papírkötés.
15440.

3 000 HUF
15441.

3 000 HUF
Kolligátum színművekből:  Edward Knoblauch: A faun. Vígjáték három felvonásban. Fordította: Sebestyén Károly.+ Ibsen Henrik: Kísértetek. Színmű 4 felvonásban. Fordította: Rudnyánszky Gyula.+Ohnet György: A vasgyáros. Színmű négy felvonásban. Fordította: Fáj J. Béla. Második kiadás. (Egy kötetben.) Bp.,1913, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt.,91+67+74 p. Korabeli egészvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval. Rubinyi Tibor (1896-1945) zsidó származású színész névbejegyzéseivel, bejegyzéseivel, és rajzaival, dátumozásokkal (1913,1914,1915.) (1915-ben végezte el a Színiakadémiát.)
15442.

3 000 HUF
Dr. M. J. Exner: Férfias élet. Csíkszereda, 1934, Fordítói kiadás, Vákár Könyvnyomdája. Kiadói papírkötés. Albert Vilmos (1886-1971) csíkszeredai főgimnázium tanára, újságíró, pedagógiai szakíró, fordító által Dr. Koepf István teológiai tanár által dedikált példány. Szexuálpedagógiai munka.
15443.

3 000 HUF
Murgács Kálmán ötödik nótáskönyve. Bp., é. n., Nádor Kálmán Zeneműkiadó. Murgács aláírásával! Félvászon kötésben, jó állapotban.
15444.

1 000 HUF
9

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF