Number of items: 55

Anthologia Humana. Ötezer év bölcsessége. Szerk.: Hamvas Béla. Bp., 1947, Egyetemi Nyomda. Második kiadás. Kiadói félvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, kis javítással a papír védőborító belsején kis javítással. Jó állapotban.
15414.

4 000 HUF
Hamvas Béla: A láthatatlan történet. Bp.,1943, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, 185+3 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés. Jó állapotban
15415.

4 000 HUF
Hamvas Béla: A száz könyv. Bp.,1945, Egyetemi Nyomda, 39 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, sérült, kijáró lapokkal. A szerző, Hamvas Béla (1897-1968) által dedikált példány barátja, Fodor József (1898-1973) költő, író, újságíró, műfordító részére.
15416.

5 000 HUF
42
Lótenyésztés: Minden pedigreek könyve. (Magyarország és Német-Ausztria) Őszi-rendszer. Öt generációs pedigreek minden segédeszköz nélkül pillanatok alatt.  Bp., 1928, Őszi Kornél, (Egyesült Kő-, Könyvny.) XVIII, 112 p. Kiadói, aranyozott bőrkötésben. Jó állapotban.
15417.

3 000 HUF
Őszi Kornél: Telivérek. Bp., 1901. Szerzői. 180p. A híres lótenyésztő lovakkal kapcsolatos elbeszélései. Leszik Károly féle aranyozott egészbőr kötésben, szép állapotban.
15418.

4 000 HUF
15419.

6 000 HUF
Z. Tábori Piroska: Dugó Dani vadember lesz. Bp., é. n., Dante. Kopott vászonkötésben, jó állapotban.
15420.

6 000 HUF
Andor József (Cyprián): Elbeszélések. Hegedűs László rajzaival. Bp, 1897. Pesti Könyvnyomda Rt. 1 lev+ 242 aranyozott, festett, kiadói (Gottermayer) egészvászon kötésben, nagyon szép állapotban
15421.

6 000 HUF
Kincs István: Magyar ég alatt. Rajzok és elbeszélések. Bp., 1898. Pesti könyvnyomda. Aranyozott, festett, enyhén kopott Gottermayer egészvászon kötésben.
15422.

4 000 HUF
30
15423.

6 000 HUF
Köszöntések, öröm-érzések, üdvözlések, új-esztendő, születés- és névnapokra, próba tételi és más ünnepi alkalmakra a világi társaságban minden rend, és kor, barátság és atyafiság, tisztelet, és szeretetnek, de leginkább a nemzeti ifjúságnak új-esztendei ajándékul bémutatta Cs. L. I. L. az A. I. rt. t. Pozsony, 1834. Schmid, 170p. Fűzve, kiadói papírborítóban. Ritka!
15424.

6 000 HUF
A verses Edda. Óskandináv eredetiből fordította Szász Béla. Bp., 1938, MTA. Szentpétery Imre aláírásával és ex librisével. Kiadói papírkötés, hajtásnál megtört, kopottas állapotban.
15425.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Current item in the room
Catalogue number: