Osváth Mária 1985. "Thyssen-Bornemisza gyűjteménye Budapesten 1985 / Isten oltalmába ajánlom mindkét hazámat..." kétoldalas, öntött Br érem (510g/104mm) T:2 / Hungary 1985. "Der Sammlung Thyssen-Bornemisza in Budapest 1985 / Ich erbitte Gottes schutz für meine beiden Vaterländer..." double-sided, cast Br medallion.
Sign.: Mária Osváth (510g/104mm) C:XF
Idősebb Pál Mihály (1911-1971) DN Egyoldalas bronz plakett, férfi alak mellett angyalok (1648g/187mm) T:2 /
Hungary ND "One sided Br plaque, man with angelic figures. Sign.: Mihály Pál the elder (1648g/187mm) T:2
Pátzay Pál (1896-1979) DN "Mathias Rex Hungariae" préselt réz plakett márványlapon, hátoldalán "LUDWIG ÉREMVERŐ" gyártói matricával (386g/78x61mm) T:2 /
Hungary ND "Mathias Rex Hungariae" Cu plaque on marble base with "LUDWIG ÉREMVERŐ" manufacturers sticker on back. Sign.: Pál Pátzay (386g/78x61mm) C:XF
Patzó Pál (1886-1945) ~1910-1920. "Férfi portré balra (Niccolo da Uzzano?)" Br plakett (265g/135mm) T:2 /
Hungary ~1910-1920. "Portrait of a man left (Niccolo da Uzzano?)" Br plaque. Sign.: Pál Patzó (265g/135mm) C:XF
HP 3810.
Carl Radnitzky (1818-1901) 1865. "A Magyar Tudományos Akadémia megnyitásának 40. évfordulójára" Br emlékérem. "XI. DEC: MDCCCLXV / HÁZA MEGNYITÁSÁNAK EMLÉKEÜL A MAGYAR TUDOM: AKADÉMIA" (53,91g/51mm) T:1-,2
/ Hungary 1865. "40th anniversary of the opening of the Hungarian Academy of Sciences" Br medallion. Sign.: Carl Radnitzky (53,91g/51mm) C:AU,XF
Reményi József (1887-1977) ~1920-1930. "Budapesti Polgári Lövész Egyesület / Hazádat és királyodat védeni tanuld itt" teljes sorozat: Aranyérem, peremen jelzett, aranyozott Ag érem, (40g/0.900/46mm) + Ezüstérem, ezüstözött fehér fém érem (46mm) + Ezüstérem(?) Al érem (46mm) + Bronzérem, Br díjérem hátoldalán "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (46mm) T:1- enyhén kopott aranyozás
/ Hungary ~1920-1930. "Budapesti Polgári Lövész Egyesület (Civilian Rilfe Association Budapest) / Hazádat és királyodat védeni tanuld itt (Learn here to defend your King and Country)" full series: Gold Medal, gilt hallmarked silver medallion (40g/0.900/46mm) + Silver Medal, silver plated white metal medallion (46mm) + Silver Medal(?) Al érem (46mm) + Bronze Medal, Br medallion with "BERÁN N BPEST" maker's mark on reverse (46mm). Sign.: József Reményi C:AU slightly worn gilding
Reményi József (1877-1977) 1923. "Erkel Ferenc a Filharmóniai Társaság Alapítója / A Budapesti Filharmóniai Társaság 70 éves fennállása 1853-1923 - Kiváló Szolgálatok Érdeméül" Br emlékérem eredeti adományozói dísztokban (91,4g/61mm) T:2 /
Hungary 1923. "Ferenc Erkel the founder of the Philharmonic Society" Br commemorative medal in original awarding case. Sign.: József Reményi (91,4g/61mm) C:XF
HP 4272.
Reményi József (1877-1977) ~1935. "Miklós Andor - Az Est 25 éves jubileuma Alkalmából" Br emlékérem márványlapon (815g/110x141mm) T:1-,2 /
Hungary ~1935. "Andor Miklós - 25th Anniversary of Az Est (Hungarian newspaper)" Br commemorative medal on marble plate. Sign.: József Reményi (815g/110x141mm) C:AU,XF