Dr. Hőgyes Ferenc (1860-1923) 1914. "Szinyei Merse Pál" kétoldalas bronz plakett, eredeti dísztokban (642g/167x198mm) T:1,1- / Hungary 1914. "Pál Szinyei Merse" double-sided bronze plaque, in original case. Sign.: Ferenc Hőgyes Dr (642g/167x198mm) C:UNC,AU
HP 2869.
Imrey Lajos (1879-19??) DN "Jobbra néző férfi mellképe" Br plakett, tokban, hátoldalán gyártói(?) beütés (154g/56x80mm) T:1-,2 /
Hungary ND "Bust of a man looking right" Br plaque in case, makers(?) mark on reverse. Sign.: Lajos Imre (154g/56x80mm) C:AU,XF
Kiss Nagy András (1930-1997) 1973. "Magyar Nemzetért / Erdély" Ag emlékérem (62,67g/0.999/42,5mm) T:1 kis patina / Hungary 1973. "For the Nation / Transylvania Ag commemorative medallion. Sign.: András Kiss Nagy (62,67g/0.999/42,5mm) C:UNC small patina
Kiss Nagy András (1930-1997) 1973- "Apáczai Csere János díj" egyoldalas Br plakett eredeti adományozói dísztokban, a plakett hátoldalán az adományozott nevével (293g/~83mm) T:1-,2 / Hungary 1973- "Apáczai Csere János díj" one-sided Br plaque in original case, with the name of the awarded on its reverse. Sign.: András Kiss Nagy (293g/~83mm) C:AU,XF
Lapis András (1942- ) 1989. "Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Egyetem / Magyar Szemorvos Társaság Vándorgyűlése - Szeged 1989" piefort Ag emlékérem, peremen "SZG" jelzéssel (71,56g/0.835/42,5mm) T:1(PP) / Hungary 1989. "Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Egyetem / Hungarian Eye-Specialist Doctors Association's Session - Szeged 1989" piefort Ag commemorative medallion with "SZG" mark on edge. Sign.: András Lapis (71,56g/0.835/42,5mm) C:UNC(PP)