20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
Verne, Jules: Das land der Pelze. Wien, Pest, 1877, A. Hartleben, 470+2 p. Első német kiadás. Számos szövegközti illusztrációval. Kiadói dúsan aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, festett lapélekkel, igényesen pótolt címlappal és előzéklappal, német nyelven. Szép, gyűjtői példány. / First German edition. Full linen binding, with replaced front page, in good condition.