Dante Alighieri: L'Enfer poéme du Dante, traduction nouvelle. Londres et Paris (London-Paris), 1783, Mérigot-Barrois. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopottas, kissé sérült borítóval, de belül jó állapotban./ Contemporary half-leather-binding, with worn, and slightly damaged cover, otherwise in good condition, in French.
Persii Flacci Et Dec Jun Juvenalis Satirae ad optimas editiones collateae accedit sulipiae satira. C. Lucilii. Editio accurata. Biponti, 1785. Ex Typographia Societatis. Művészi, dúsan aranyozott egészbőr kötésben, néhány kisebb kopástól eltekintve szép állapotban. / In ornamented artistic golded, full leather binding. 13x19 cm
Jean Jacques Rousseau: Projet Concernant de nouveux signes pour la musique. Collection complete des Oeuvres de J. J. Rousseau 16. kötet. Geneve, 1783, [Société typographique de Geneve.] Korabeli bordázott, aranyozott gerincű egészbőr-kötésben, kissé kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban, francia nyelven, Dr. Tóth Béla ex libris-szével. /Jean Jacques Rousseau: Projet Concernant de nouveux ...
Jules Verne: Aventures de trois Russes et de trois Anglais dans l'Afrique australe. (Három orosz és három angol kalandjai Dél-Afrikában.) Les Voyages Extraordinaires. Jules Férat (1829-1906) illusztrációit metszette Adolphe François Pannemaker (1822-1900). Paris, é.n. (1872), J. Hetzel. Első kiadás. Aranyozott álbordás gerincű átkötött egészvászon-kötés, néhol kissé foltos lapokkal, gazdagon illus...
Fletcher, W.J.B.: More Gems of Chinese Poetry. Translated into English Verse. With comparative passages from English Literature. Shanghai, China. The Commercial Press. Egészvászon kötésben / In full linen binding.
Florenz, Karl :Japanische Dramen. Terakoya und Asagao. Leipzig, 1900. Amelang, Japán papírra nyomott, 100 egészoldalas fametszetet tartalmazó könyv. / In Japanese style on Japanese paper. With 100 wood engravings.