Books: Military

Number of items: 68

Siegfried Breyer: Flottenparaden und Repräsentationen der Marine 1925-1940. Wölfersheim, 1997, Podzun-Pallas. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
19866.

2 200 HUF
5,96
6,88

Milan Blum - Martin Rábon - Uwe Szerátor: Der Überfall. (Band 1.) Die Deutschen Luftlandungen am Albert - Kanal, Angriff Auf Das Fort Eben-Emael und "Sichelshnitt" von Manstein 1940. Brünn, 2007, Fakten. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19867.

2 000 HUF

19868.

2 600 HUF
7,05

Ulrich H.-J. Israel: Einziger deutscher Flugzeugträger Graf Zeppelin. Herford,1994, Koehlers. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált, és kihajtható hajó ábrákkal. Kiadói kartonált papírkötés.
19869.

2 000 HUF

19870.

2 400 HUF

Magyar Rendőr Kalendáriuma 1949. Bp., [1948], Belügyminisztérium Nevelési Osztálya (Szikra-ny.), 312 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval. (Ritka!)
19871.

2 400 HUF

Will Fowler: A világ elit alakulatainak fegyverzete és felszerelése. Ray Hutchins illusztrációival. [Debrecen, 2007], Gold Book, 144 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19872.

2 000 HUF

Strauß, Fritz: Auf gefahrvollem Flug - Abenteuerlicher Studienflug, der neben spannenden Erlebnissen eine Reihe wissenschaftlicher Erklärgungen bietet, die das Interesse für diese Gebiete wecken Stuttgart, 1932. Loewes, 192p. Kiadói félvászon kötésben.
19873.

2 000 HUF

Dr Vass József: Tábori levelek, A Haza levele a magyar néphez 8. levél , Dr Vass József. 18l. Kiadói papírborítóval
19874.

2 000 HUF

Földi Mihály: Névtelen katona. Bp.,- é.n. Athenaeum. 464p. Kiadói félvászon kötésben
19875.

2 000 HUF

1949 Rajmegbízott II. évf. 5. szám. (Sztálin-különszám 70. születésnapja alkalmából.) Kiadja a Honvédelmi Minisztérium Politikai Csoportfőnöksége. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes állapotban, 24 p.
19876.

2 000 HUF

Janusz Piekalkiewicz: Der Zweite Weltkrieg. Band 1. Herrsching, 1986.,  Manfred Pawlak Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészműbőr-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
19877.

Janusz Piekalkiewicz: Der Zweite Weltkrieg. Band 1. Herrsching, 1986.,
Manfred Pawlak Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészműbőr-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF