Books: Military

Number of items: 68

19854.

6 000 HUF

Négyesi Lajos: 46-os szegedi bakák a tolmeini hídfőben. Csatatér Útikönyvek. [Bp.], 2007, Hadimúzeum Alapítvány, 120 p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Térkép-melléklettel. Kiadói papírkötés.
19855.

4 000 HUF

19856.

4 800 HUF
13,01
15,00

Pilch Jenő (szerk.): A magyar katona vitézségének ezer éve. Első kötet. Bp., Franklin. Kiadói egészvászon kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
19857.

4 000 HUF

Jahrbuch der deutschen Kriegsmarine 1940. Leipzig, 1939, Breitkopof & Härtel, 184 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
19858.

3 200 HUF
8,67
10,00

Tereptan, terepábrázolás, terepfelmérés, térképhasználat: A M. Kir. Honvéd Ludovika Akadémia számára. Bp. 1936. M. Kir. Áll. Térképészeti Int. 371 l. 1 színes térk. mell. 6 sztl. lev. (II-XIII. mell.) 299 szövegközti és egészoldalas, részben színes ábrával, térképpel, képpel. Kopottas kiadói egészvászon-kötésben.
19859.

3 400 HUF
9,21
10,63

19860.

3 600 HUF
9,76
11,25

Szabó István: Egy legionista naplója. Kalandregény. Eredeti naplójegyzetek alapján sajtó alá rendezte: Andrée Dezső. Bp., é.n. Uránia, 274 p. + hozzákötve: Szabó István: Hat esztendő a francia idegenlégióban (1923-1929). Bp., é.n. Uránia. 303p. Átkötött egészvászon kötésben. sérült gerinccel
19861.

Szabó István: Egy legionista naplója. Kalandregény. Eredeti naplójegyzetek alapján sajtó alá rendezte: Andrée Dezső. Bp., é.n. Uránia, 274 p. +
hozzákötve:
Szabó István: Hat esztendő a francia idegenlégióban (1923-1929). Bp., é.n. Uránia. 303p. Átkötött egészvászon kötésben. sérült gerinccel

3 400 HUF
9,21
10,63

19862.

3 200 HUF
8,67
10,00

Lutz-Reiner Gau - Jürgen Plate - Jörg Siegert: Deutsche Militärfahrzeuge. Bundeswehr und NVA. Stuttgart, 2002, Motorbuch. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19863.

2 400 HUF

Alexandre Korganoff: Prien gegen Scapa Flow. Tatsachen, Geheimnisse, Legenden. Stuttgart, 1989, Motorbuch Verlag, 228+(4) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
19864.

2 400 HUF

Nagy Endre: Már minálunk babám...Egy ütközet története. Első kiadás. Bp.(1916. Légrády Testvérek ny.), 64 l. Az Érdekes Újság ingyenes karácsonyi melléklete. Kiadói, enyhén sérült papírborítóval
19865.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF