Books: Law

Number of items: 40

Vincenti Gusztáv: Végrehajtási eljárás. Törvények. Rendeletek. Joggyakorlat. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1930, Grill Károly, XVI+964 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, kissé sérült, kopottas borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
19459.

2 400 HUF

19460.

2 400 HUF

László Jenő - Szende Péter Pál: Magyar magánjog mai érvényben. Törvények, rendeletek, szokásjog, joggyakorlat ,,Magyarország magánjogi törvénykönyve" javaslatának rendszerében. III. köt.: Kötelmi jog. II. rész. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1928, Grill Károly, IX+(3)+724 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
19461.

2 400 HUF

László Jenő - Szende Péter Pál: Magyar hiteljog. III. köt. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1930, Grill Károly, XVII+(1)+877 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
19462.

2 400 HUF

Concha Győző: Politika. Első kötet: Alkotmánytan. REPRINT! 249/300. számozott példány. Bp., Dialóg Campus Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19463.

2 200 HUF
5,96
6,88

Fehérváry Jenő: Magyar csődjog vázlata. A csődönkívüli fizetésképtelenségi eljárásokkal. Bp., 1948, Grill Károly, VII+(1)+192 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel, felvágatlan lapokkal.
19464.

2 000 HUF

19465.

1 800 HUF

Kussbach Erich: Nemzetközi és európai büntetőjog. Bp., 2005, Szent István Társulat. 453 p. Kiadói papírkötés.
19466.

1 600 HUF

19467.

1 800 HUF

19468.

2 000 HUF

Reichsgesetzblatt für die im Reichsrathe vertretenen Königreiche und Länder. Jahrgang 1872., 1885. [3 kötet, duplummal]. Wien, 1872-1885, K. k. Hof- und Staatsdruckerei. Német nyelven. Korabeli félbőr- / félvászon-kötésben, sérült, viseltes állapotban, intézményi bélyegzőkkel.
19469.

1 800 HUF

Törvény a gazda és cseléd közti jogviszony szabályozásáról kiegészítve a vonatkozó törvényekkel. Bp., 1907, Athenaeum. Félvászon kötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
19470.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF