Number of items: 487
3432025
12387
506
5500
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített bonbonier, jelzett, hibátlan, m: 9 cm
5 500 HUF
3431709
12388
506
Hollóházi papagájok, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m: 17 cm
4 000 HUF
3379623
12389
506
4400
Hollóházi Hortenzia mintás porcelán teás kanna. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 20 cm
4 400 HUF
2934804
12390
506
4400
4 400 HUF
3434135
12391
506
3200
Hollóházi virágmintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 31 cm.
3 200 HUF
3434134
12392
506
3200
Hollóházi lilavirág mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 31 cm.
3 200 HUF
3433897
12393
506
Hollóházi 2 darab vizapár figura, jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm alatt
3 000 HUF
3433348
12394
506
Hollóházi Szász Endre által tervezett tál, jelzett, kis kopással, d: 15,5 cm
3 000 HUF
3426841
12395
506
3200
Szász Endre által tervezett bonbonier, jelzett, hibátlan, 9x7 cm
3 200 HUF
3427353
12396
506
2200
Hollóházi gém, jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm
2 200 HUF
3428033
12397
506
Hollóházi kulacs, jelzett, hibátlan, m: 20 cm
2 000 HUF
3427836
12398
506
Hollóházi porcelán elefánt, terv.: Schrammel Imre, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m