Number of items: 487

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített bonbonier, jelzett, hibátlan, m: 9 cm
12387.

5 500 HUF
14,91
17,19

Hollóházi papagájok, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m: 17 cm
12388.

4 000 HUF

Hollóházi Hortenzia mintás porcelán teás kanna. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 20 cm
12389.

4 400 HUF
11,92
13,75

12390.

4 400 HUF
11,92
13,75

Hollóházi virágmintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 31 cm.
12391.

3 200 HUF
8,67
10,00

Hollóházi lilavirág mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 31 cm.
12392.

3 200 HUF
8,67
10,00

Hollóházi 2 darab vizapár figura, jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm alatt
12393.

3 000 HUF

Hollóházi Szász Endre által tervezett tál, jelzett, kis kopással, d: 15,5 cm
12394.

3 000 HUF

Szász Endre által tervezett bonbonier, jelzett, hibátlan, 9x7 cm
12395.

3 200 HUF
8,67
10,00

Hollóházi gém, jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm
12396.

2 200 HUF
5,96
6,88

Hollóházi kulacs, jelzett, hibátlan, m: 20 cm
12397.

2 000 HUF

Hollóházi porcelán elefánt, terv.: Schrammel Imre, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
12398.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF