Number of items: 487

10 darab klf retro és antik bögre, emlékbögre, közte Zsolnay.
12538.

2 600 HUF
7,05

Gránit 3 darab tárgy, tálca, dísztál, aludt tejes edény, jelzett, sérüléssel.
12539.

2 600 HUF
7,05

12540.

4 000 HUF

1883-1912 Villeroy & Boch virágmintás váza, jelzett, kis kopással, m: 28 cm
12541.

4 000 HUF

Royal Dux Konigova szánkózó fiú, jelzett: Konigova, kézzel festett, hibátlan, 12x10 cm
12542.

5 000 HUF

12543.

4 000 HUF

Metzler & Ortloff porcelán kacsák, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15x13 cm
12544.

6 000 HUF

Sitzendorf távolba néző hölgy. Jelzett, kézzel festett, alja gyári hibás, m: 18 cm
12545.

5 000 HUF

Meissen máz alatti kobaltkék hagymamintával festett áttört dísztál, jelzett, hibátlan, d: 20 cm
12546.

5 000 HUF

Ditmar 2 darab nagyobb vadászmintás korsó, jelzett, hibátlan, m: 21 cm
12547.

3 600 HUF
9,76
11,25

Meissen porcelán plakett "Soha többé fasizmust" felirattal, jelzett, díszdobozban, d: 15 cm
12548.

4 000 HUF

Meissen Wilhelm Pieck plakett, jelzett, dobozában, d: 15 cm
12549.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF