Number of items: 487
3434192
12375
506
4600
Hollóházi pletykázó lányok. Jelzett, hibátlan, m: 24 cm
4 600 HUF
3427360
12376
506
Hollóházi olvasó lányok. Terv.: Káldor Aurél. kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 14,5 cm
6 000 HUF
3426626
12377
506
Hollóházi búbos vöcsök pár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan , m: 20 cm
6 000 HUF
3426620
12378
506
4200
Hollóházi Kazárinő. Kézzel festett, jelzett, hibátlan , m: 30,5 cm
4 200 HUF
3433134
12379
506
Hollóházi lila virágmintás asztalközép kínáló rokályos aranyozással. Jelzett, hibátlan, 29,5x29,5 cm
6 000 HUF
3433130
12380
506
Hollóházi lila virágmintás fedeles váza. Jelzett, hibátlan, m: 37,5 cm
5 000 HUF
3432052
12381
506
Hollóházi ritka mintával díszített kínáló, jelzett, hibátlan, 17x14 cm
3 600 HUF
3432048
12382
506
Hollóházi két ágú barokkos gyertyatartó, jelzett, hibátlan, 16 cm
6 000 HUF
3432046
12383
506
Hollóházi Jurcsák László által tervezett hamuzó és fedeles edény, jelzett, hibátlan.
5 000 HUF
3432043
12384
506
Hollóházi nőszirom mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 10 cm
5 000 HUF
3432030
12385
506
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán tégely. Matricás, jelzett, hibátlan. 5x6 cm
4 000 HUF
3432028
12386
506
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m