https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Photo Number of items: 533
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3395377
16984
506
0
5000
Photo
Artworks & Paper
1
Markovics Ferenc (1936-2019): Kis életek 1959. Keretben, jelzett, 38x18 cm, 55x33 cm
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
3386249
16985
506
0
2000
Photo
Artworks & Paper
1
ca 1955 3 db Nemesnádudvari tablófotó iskolákból 34x24 cm ig
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
3386248
16986
506
0
2400
Photo
Artworks & Paper
1
ca 1900-1950 Nagyméretű fotók, kb. 26 db. vegyes témákkal, városkép, esküvő, összejövetel.
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
2964377
16987
506
0
1200
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1930-1950 8 db amatőr művészfotó 24x16 cm-ig
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3159517
16988
506
0
1000
Photo
Artworks & Paper
1
Kálmán Anikó (1942-): Siófok, Megyei Művelődési Központ és Könyvtár plasztikus külső falburkolata (pirogránit, 1972) Fotó, papír, farostra ragasztva, hátoldalán jelzett. Kiállított fotó. Szélein apró sérülésekkel, 50x59,5 cm.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3208590
16989
506
0
900
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1960-1980 A Szegedi Kenderfonógyár fotóarchívumából származó felvételek: II. világháború és az azt követő újjáépítés, hirdetmények, termelőszövetkezeti munkások, stb.; össz. 14 db fotó, a hátoldalon pecséttel jelzettek, 24x18 cm körül
The item is not available
3349245
16990
506
0
2000
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1880-1890 Beazonosítandó férfi portréja, nagyméretű fotó Schmidt Ede budapesti műterméből, korabeli, foltos paszpartun jelzett, 29x23 cm
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
3350049
16991
506
0
1600
Photo
Artworks & Paper
1
5 db fotó Felsőőri Zarka család fotóhagyatékából, vegyes méretben
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
3311751
16992
506
0
3000
Photo
Artworks & Paper
1
Filmfotók vegyes filmek, pl Légy jó mindhalálig moziképei 5 db
Starting price:
3 000 HUF
3413505
16993
506
0
5000
Photo
Artworks & Paper
1
ca 1900 2 db csoportkép, egyiken dekorált urakkal, azonosítandó nagy méretű karton fotók 28x22 cm, 24x18 cm
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
3413504
16994
506
0
5000
Photo
Artworks & Paper
1
1862-1920 6 db vizitkártya, csoportkép, kabinetfotó, stb azonosításra váró személyekkel
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
3413282
16996
506
0
2000
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1900-1930 Régi családi képek, portrék, 6 db keményhátú és kartonra kasírozott fotó, változó méretben és állapotban, max. 24,5x16 cm-ig
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment