Photo

Number of items: 533

1937 Orphanidesz János (1876-1939): Pasaréti téri (Csévi úti templom) art deco templom . jelzett vintage fotóművészeti alkotás, művészfólián másolva, ezüst zselatinos fotópapíron, képméret 16x11,5 cm, papírméret 24x18 cm
16460.

6 000 HUF

1930 Orphanidesz János (1876-1939): Hévizi tóvirág jelzett vintage fotóművészeti alkotás, művészfólián másolva, ezüst zselatinos fotópapíron, képméret 16x11,5 cm, papírméret 24x18 cm
16461.

2 800 HUF

1937 Orphanidesz János (1876-1939): Svábhegyi tél jelzett vintage fotóművészeti alkotás, művészfólián másolva, ezüst zselatinos fotópapíron, képméret 16x11,5 cm, papírméret 24x18 cm
16462.

2 000 HUF

cca 1932 Orphanidesz János (1876-1939): Pályi erdő. jelzett vintage fotóművészeti alkotás, művészfólián másolva, ezüst zselatinos fotópapíron, képméret 16x11,5 cm, papírméret 24x18 cm
16463.

3 000 HUF

1930 Orphanidesz János (1876-1939): Vizifóka Balatonföldváron jelzett vintage fotóművészeti alkotás, művészfólián másolva, ezüst zselatinos fotópapíron, képméret 16x11,5 cm, papírméret 24x18 cm
16464.

4 000 HUF

Orphanides János (1876-1939) fotóművész "Nagyítások II" című albuma, benne 68 darab klf témájú bekötött fotóval, 22,5x17 cm, sérült bőrkötésben.
16465.

18 000 HUF
48,78
56,25

1931 Orphanidesz János (1876-1939): József főherceg őfelsége, ceruzával feliratozott, jelzett, lap méret 24x18 cm
16473.

3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1932 Orphanidesz János (1876-1939): jelzett képek: Búbánatvölgy, A kímélés, Börzsonyi Idil. Jelzett lap méret 24x16 cm
16474.

3 000 HUF

cca 1932 Orphanidesz János (1876-1939): vadász fotók: Budakeszi, Göd, szalonka vadászat, Páty. 4 db fotó kartonon, ceruzával feliratozott, jelzett, lap méret 24x18 cm
16475.

8 000 HUF

Vidarény Iván (1887-1982): Virágszál (1959) vintage fotó nagyítás 39x30 cm
16476.

6 000 HUF

16477.

200 HUF
0,54
0,63

16478.

900 HUF
2,44
2,81

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF