Photo

Number of items: 533

cca 1989 előtt készült, "Áldd meg az állatokat és a gyermekeket" című amerikai film jelenetei és szereplői, 25 db vintage produkciós filmfotó (vitrinfotó, lobbyfotó) ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 18x24 cm
16960.

5 000 HUF

cca 1989 előtt készült, "Nyestfiak" című román film jelenetei és szereplői, 19 db vintage produkciós filmfotó (vitrinfotó, lobbyfotó) ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 18x24 cm
16961.

4 000 HUF

cca 1989 előtt készült, "Halló, itt Iván cár!" című szovjet film jelenetei és szereplői, 21 db vintage produkciós filmfotó (vitrinfotó, lobbyfotó) ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 18x24 cm
16962.

4 000 HUF

1905 Péceli mulatozó családi társaság fotója kartonon, jó állapotban, 12×16 cm
16963.

2 800 HUF

Zacskónyi MTI fotó, klf méretben
16964.

2 000 HUF

32 darab szocreál nyomat, klf méretben
16965.

2 000 HUF

Vegyes fotó tétel, két Forte dobozban
16966.

2 000 HUF

1914 Családi csoportkép, nagyméretű, kartonra kasírozott fotó Janák Vendel fényképész nógrádverőcei (ma Verőce) műterméből, kis kopással, 16,5x22,5 cm, karton: 29,5x35,5 cm
16967.

2 000 HUF

cca 1969 Herz és Pick szalámikról készült reklámfotók, 2 db nagyméretű, színes fotó, 39,5x29,5 cm
16968.

1 000 HUF

cca 1870-1910 A szegedi Szarvady és Fluck (Fluk) családhoz kapcsolódó fotók, közte Szarvady Lajosné raggambi Fluck Rózsa (1863-?) portréi (férje, Szarvady Lajos (1851-1927) több szegedi vállalat - pl. a Szeged-Csongrádi Takarékpénztár vagy az ,,Orion" Bőrgyár Rt. - elnöke ill. igazgatósági tagja volt, valamint egy ideig a Szegedi Kereskedelmi és Iparkamara elnöki tisztségét is betöltötte); egy Landau Alajos szegedi műterméből származó vizitkártya; egy szecessziós, nemzetiszínű zsinórral fűzött fotóalbum, benne beragasztva szegedi és egyéb fotókkal; valamint további (nagyrészt keményhátú) portrék, családi fotók. Változó méretben és állapotban, közte sérült is.
16969.

20 000 HUF
54,20
62,50

cca 1930 Balatonlelle, tűzoltó csoportkép zászlóval, kartonra kasírozott fotó Szitovszky Jánosné fényképész műterméből, korabeli üvegezett fakeretben, fotó: 11,5x16,5 cm, teljes méret: 24x30 cm
16970.

3 000 HUF

4 db filmfotó és keményhátú fotó 20x26 cm ig
16971.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF