Number of items: 432

1929 A Toll folyóirat 1929. nov. 24., és dec. 8. (I. évf. 32, 34.) számai. Bp., Viktória-ny., 3-31+1 p.;3-30 p. A decemberi szám borítójának a grafikája Berény Róbert munkája. Kiadói papírkötések, az első szám borítóhiánnyal, a másik hiányos borítóval (az elülső borítósérült, hiányos, a hátsó borító hiányzik) és az utolsó lap hiányos, sérült.
21531.

2 000 HUF

Retro évek - Így éltünk 1963. Bp., 2011, PressCon. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, több lap sarkán kisebb ázásnyommal.
21532.

2 000 HUF

Kardos G. György: Avraham Bogatir hét napja. Bp., Magvető. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
21533.

2 000 HUF

[Reményik Sándor] Végvári: Segítsetek! Hangok a végekről 1918-1919. Bp., 1919, Magyarország Területi Épségének Védelmi Ligája (Hornyánszky-ny.), 63+(1) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, egyébként jó állapotban, felvágatlan lapokkal. Kelemen Béla (1863-1944) jogász, ügyvéd, politikus, országgyűlési képviselő, Csongrád vármegye és Szeged főispánja, kerületi kormánybiztos részére szóló ajándékozási bejegyzéssel: ,,Méltós. Dr. Kelemen Béla kerületi kormánybiztos Urnak, az én mélyen tisztelt barátomnak [...]" (azonosítandó aláírással).
21534.

2 000 HUF

Esterházy Péter: Termelési-regény (kisssregény). Bp., 1979, Magvető. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
21535.

2 000 HUF

[Villon, Francois]: A szegény Villon tíz balladája és A szép fegyverkovácsné panasza. Ford.: Szabó Lőrinc. Hincz Gyula rajzaival. Bp., [1943], Singer és Wolfner, 71+(1) p. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, foltos, sérült borítóval és gerinccel, tulajdonosi névbélyegzővel. + Francois Villon balladái Faludy György átköltésében. H.n., é.n., (3)+54 p. Kalóz kiadás. Félvászon-kötésben.
21536.

2 000 HUF

Gajdó Tamás: Nemzeti Színház emlékkönyv. Orbán Viktor előszavával. Bp., 2002, Korona Kiadó, 191+(1) p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói bársonykötés, papír védőborítóban.
21537.

2 000 HUF

Földeák János: Vádlottak. DEDIKÁLT! Bp., 1965, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.
21538.

2 000 HUF

Strindberg, [August] Ágost: Haláltánc I-II. Svéd eredetiből ford.: Mikes Lajos. Strindberg Ágost Drámai Munkái V. Bp., [1923], Dick Manó, 144 p. Első magyar kiadás. Egészvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban, ex libris-szel.
21539.

1 600 HUF

Dömötör N. Pál: A szép munkásleány, vagy egy nagyváros titkai. 1-105. füzetek. (4 kötetben.) Nem teljes: 123. füzetben és 1968 oldalban teljes! Bp., é.n., Rubinstein I. utóda, 1712 p. Egészvászon-kötésben, megviselt állapotban, helyenként foltos, sérült és hiányos lapokkal.
21540.

2 000 HUF
16

21541.

1 600 HUF

Platón: Az állam. Bp., 1989, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
21542.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF