Books: Other rarities Number of items: 432
3433988
21507
506
Szekfű András: A tömeg-kommunikáció új útjai. DEDIKÁLT! Bp., 1984, Kossuth. Kiadói papírkötés.
2 000 HUF
3429895
21508
506
Cooper, [James Fenimore]: A prairie. Az ifjúság számára átdolgozta (ford.): Honti Rezső. Haranghy Jenő rajzaival. Bp., [1934], Győző Andor, 127+(1) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé foltos borítóval.
2 000 HUF
3433992
21509
506
Devecseri Gábor: Budapest tündérváros. Hincz Gyula rajzaival. Bp., 1946, Officina, 119+1 p. 1. kiadás. Számozatlan példány.! Megjelent 1500 példányban. Átkötött egészvászon-kötés
2 000 HUF
3431180
21510
506
Riedl Frigyes: Mikszáth Kálmán. Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, borító ragasztott, kopottas állapotban.
2 000 HUF
3431960
21511
506
Arisztotelész: Nikomakhoszi etika. Bp., 1987, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
1 400 HUF
3429913
21512
506
Móricz Zsigmond: Légy jó mindhalálig. Ifjúsági kiadás. Póla Tibor eredeti rajzaival. Bp., 1922, Athenaeum, 180 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként lapszéli sérülésekkel, ajándékozási bejegyzéssel.
2 000 HUF
3431964
21513
506
Vörösmarty Mihály: A merengőhöz. Anthológia Vörösmarty Mihály legszebb költeményeiből. Kozma Lajos fametszetű könyvdíszeivel illusztrált. Kner Klasszikusok VI. köt. Gyoma, 1921, Kner Izidor, 191 p. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült gerinccel, de egyébként jó állapotban. Részben felvágatlan lapokkal. Megjelent 1200 példányban.
2 000 HUF
3429155
21514
506
Doyle, Arthur Conan: Kettős. Alkalmilag kisérettel. Ford.: Adorján Sándor. Bp., é.n. [192?], Révai, 232 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval, javított gerinccel, helyenként kissé sérült lapszélekkel.
2 000 HUF
3434022
21515
506
Nemes László: Eltűnt Európa. Regény. DEDIKÁLT! Bp., 1958., Európa. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
2 000 HUF
3431978
21516
506
Vörösmarty Mihály: Széplak. A rom. A két szomszédvár. A délsziget. Írta: - -. Kozma Lajos fametszetű könyvdíszeivel illusztrált. Kner Klasszikusok VII. köt. Gyoma, 1921, Kner Izidor, 161+5 p. Kiadói illusztrált papírkötés, részben felvágatlan lapokkal, jó állapotban. Megjelent 1200 példányban.
2 000 HUF
3434026
21517
506
Nemes László: Kinek a bűne? Elbeszélések. Z-füzetek/121. Bp., 2007, ZFüzetek. Számozott (074./300) példány. Kiadói papírkötés.
2 000 HUF
3434027
21518
506
Kéri László: Orbán Viktor. Az interjút készítette és a dokumentumokat összeáll.: Kéri László. Politikusportrék. Bp., 1994, Századvég. Kiadói papírkötés.
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house