Books: Other rarities Number of items: 432
3412968
21579
506
Peter Lynch - John Rothchild: Sikerrel a tőzsdén. Ford.: Nagy István. Bp.,2008,Alinea. Kiadói kartonált papírkötés.
6 000 HUF
3398892
21580
506
5500
Stephen Davis: Jim Morrison élete, halála, legendája. Ford.: Sipos Katalin. [Bp.], 2005, Cartaphilus. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
5 500 HUF
3412720
21581
506
5500
Roderick R. Stuart: Csapatépítő játékok trénereknek. Bp.,(1999.),Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés.
5 500 HUF
3412972
21582
506
Peter F. Drucker: Drucker minden napra. 366 inspiráló és motíváló gondolat az év minden napjára, mindenki számára. Bp., 2009, Manager Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
5 000 HUF
3397644
21583
506
Rong, Jiang: Farkastotem. Bp., 2008, Magvető. Kiadói kartonált kötés, kissé sérült papírborítóval, gerincnél kissé kopott.
6 000 HUF
3333496
21584
506
Náray Tamás: Zarah trilógia. 1.: Zarah. (2. kiadás.) 2. Zarah öröksége. (3. kiadás.) 3. Zarah álma. (3. kiadás. Bp., 2017-2021., Libri. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban és kiadói papírkötések.
6 000 HUF
3385790
21585
506
Füssy Tamás: Családi olvasmányok. 1-2. [Egybekötve.] Szerk.: Füssy Tamás. Bp., 1867-1868, Szent-István-Társulat, (Emich Gusztáv-ny.), 246+2+; 239+1 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen címkével, foltos lapokkal.
6 000 HUF
3416771
21586
506
Publius Ovidius Naso: Átváltozások. Bibliotheca Classica. 1975, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötés, papírborítóval, jó állapotban. Számozatlan.
6 000 HUF
3399152
21587
506
4800
Dante, [Alighieri]: Az új élet. Ford.: Ferenczi Zoltán. Számozott (9462/1000) példány, a fordító Ferenczi Zoltán (1857-1927) irodalomtörténész, könyvtáros által AlÁÍRT példány. Bev. ellátta Berzeviczy Albert. Rossetti Dante Gabriele képeivel. [Dante Gabriel Rossetti (1828-1882) angol festművész, illusztrátor, költő, műfordító, a preraffaelita testvériség egyik alapítójának képeivel illusztrált.] Bp, 1921, Korvin-Mátyás-Egyesület - Révai, 143+1 p. + 8 t. Átkötött egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
4 800 HUF
3385087
21588
506
6 000 HUF
3413005
21589
506
Kajguszuz Abdál: Bolondok könyve. Ford. és utószó: Sudár Balázs. Bp., 2003, Terebess, 80 p. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval.
4 000 HUF
3398697
21590
506
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house