Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 173

20634.

[Folyóirat] Natura. Népszerű természettudományi folyóirat. Szerkeszti Rudas György. I. évfolyam, 1. szám. (1933. július.)
(Budapest), 1933. (Klein S. [Jupiter] nyomda). 32 p.
A rövid életű, olvasmányos stílusban írt természettudományi folyóirat vezércikkét a szerkesztő, Rudas György írta. Lapszámunk elsősorban a technikatörténetre koncentrál.
Fűzve, enyhén sérült kiadói borítóban.

2 400 HUF

Roland Eötvös. Gesammelte Arbeiten. [Eötvös Lórand. Összegyüjtött Munkái.] Im Auftrage der ungarischen Akademie der Wissenschaften herausgegeben. Budapest, 1953. Akadémiai Kiadó., 384p. Aranyozott kiadói vászonkötésben
20635.

2 600 HUF
7,05

A magyar orvosi nagyhét ülésszakainak jegyzőkönyvei, 6 kötet (egy duplummal). Bp., 1934-1941, Magyar Orvosok Tudományos Egyesületeinek Szövetsége. Kiadói papírkötés, változó állapotban (közte sérült, széteső is), intézményi bélyegzőkkel.
20636.

3 000 HUF

Précis De Physique Générale 2 kötete: I. André Mercier: Introduction a la Physique et a la Mécanique. Neuchatel - Paris, 1945, Du Griffon - Dunod. + II. Paul A Mercier, André Mercier: La Chaleur. Neuchatel - Paris, 1947, Du Griffon - Dunod. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, sérülésekkel, intézményi bélyegzővel.
20637.

3 000 HUF

Schiller, Reinhard: Szent Hildegard gyógyításai. Bp., 2000, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20638.

3 000 HUF

Kypke, Moritz: Die diätetische Heil-Methode ohne Arznei und ohne Wasserkur. Ausführlich beschrieben nach dem Verfahren des Naturarztes Schroth. 1-2. köt. egybe kötve. Berlin, 1865. Theobald Grieben,, 126 + 90 p. Korabeli, kopottas félvászon kötésben
20639.

Kypke, Moritz:
Die diätetische Heil-Methode ohne Arznei und ohne Wasserkur. Ausführlich beschrieben nach dem Verfahren des Naturarztes Schroth. 1-2. köt. egybe kötve.
Berlin, 1865. Theobald Grieben,, 126 + 90 p. Korabeli, kopottas félvászon kötésben

3 000 HUF

Migula, D. W.: Meeresalgen u. Armleuchter-Gewächse. Handbücher für die praktische naturwissenschaftliche Arbeit Band XV. Stuttgart, 1922, Franckh'sche Verlagshandlung, 91 p.+ X t.+ (3) p. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés.
20640.

2 600 HUF
7,05

dr. Balázs Béla-if. Bartha LAjos-dr. Marik Miklós Csillagászattörténet- Életrajzi lexikon (A-Z). Bp., 1982. TIT. 221p. Kiadói papírkötésben
20641.

3 000 HUF

2 db könyv - Heisenberg, Werner: A mai fizika világképe. 1958, Gondolat. + Laune, Max von: A fizika története. 1960, Gondolat. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20642.

3 000 HUF

20643.

3 000 HUF

20644.

2 600 HUF
7,05

20645.

2 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF