Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 173

Hankó Vilmos: Chemia és Ásványtan reáliskolák felsőbb osztályai számára. I. köt. A reáliskolák ötödik és hatodik osztálya használatára. Bp., 1913, Franklin, 332 p. 2. kiadás. Számos szövegközti fekete-fehér illusztrációval. Átkötött félvászon-kötés.
20646.

2 800 HUF

1939-1941 Magyar Statisztikai Szemle 7 száma. Bp., 1939-1941., M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Papírkötés, változó állapotban, közte 3 szám javított borítókkal és gerincekkel.
20647.

2 800 HUF

Stephen W. Hawking: Eine kurze Geschichte der Zeit. [A Brief History of Time. / Az idő rövid története.] Die Suche nach der Urkraft des Universums. Miet einer Einleitung von Carl Sagan. Deutsch von Hainer Kober unter fachlicher Betratung von Dr. Bernd Schmidt. Reinbek, 1988., Rowohlt, 238 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20648.

2 800 HUF

Orvostudományi Szemle II. évfolyam 2. félév, V. évfolyam 2. félév. korabeli félvászon kötésekben
20649.

2 800 HUF

Carl Friedrich von Weizsäcker: Aufbau der Physik. München - Wien, 1985, Carl Hanser, 662 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20650.

2 800 HUF

20651.

2 800 HUF

2 db könyv - Koenigswald, G. H. R. von: Találkozás az ősemberrel. Bp., 1961, Gondolat. + Koenigswald, G. H. R. von: Az ember története. Bp., 1968, Gondolat. Kiadói kartonált és félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
20652.

2 600 HUF
7,05

20653.

2 400 HUF

20654.

2 400 HUF

Annalen des K. K. Naturhistorischen Hofmuseums, 7 füzet. Wien, 1900, Alfred Hölder. Német nyelven. Kiadói papírkötés, változó állapotban, sérülésekkel, intézményi bélyegzőkkel.
20655.

2 400 HUF

20656.

2 400 HUF

20657.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF