Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 173

20682.

1 000 HUF

Bugyi István: Gyakorlati sebészet. I-II. köt. Bp., 1960-1961, Medicina, 1998+(2) p. Egyetlen kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes, sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 4100 példányban.
20683.

1 400 HUF

20684.

1 800 HUF

20685.

1 400 HUF

A természet könyve. Ég és föld. Szerk.: Dr. Nevelős Gyula. Írták: Péch Aladár, Tass Antal, Loczka Alajos, Róna Zsigmond, Hoffmann Ernő, Ballenegger Róbert, Kéz Andor. [Bp., 1930.], Könyvbarátok Szövetsége, 4+238+4 p. Kiadói aranyozott félbőrkötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
20686.

1 200 HUF

20687.

1 600 HUF

20688.

1 600 HUF

Baló József: A részletes kórbonctan tankönyve. Bp., 1961, Medicina, 610+(2) p. Számos szövegközti ábrával illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval, a védőborító szakadt, több részre vált. Megjelent 4400 példányban.
20689.

1 600 HUF

Szerk.: Bencze Béla - Gőbl Gábor: Oxiológia. Bp., 1987, Medicina, egészvászon kötés, papír védőborítóval.
20690.

800 HUF

Barna Gábor: A nomográfia elemei. Műszaki Könyvtár 79. Bp., [1941], Műszaki Könyvtár Kiadóhivatala (Világosság-ny.), 72 p. Egyetlen kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, nagyrészt jó állapotban.
20691.

1 400 HUF

Zakar András szerk.: Várkonyi (Hildebrand) Dezső emlékkötet. Szeged, 1988, JATE, foltos papírkötés. Megjelent 300 példányban.
20692.

800 HUF

Uherkovich Gábor: A korszerű biológiai oktatás. (Kialakulása és főbb tartalmi vonásai.) Közlemények a Szegedi Ferencz József Tudományegyetem Pedagógiai-Lélektani Intézetéből 31. sz. Szeged, 1940, (Corvina-ny.), 97+(3) p. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval és gerinccel, nagyrészt felvágatlan lapokkal.
20693.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF