https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Chinaware / Porcelain

Number of items: 394

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Hollóházi és Alföldi 4 darab korsó, aljukon Magyar Posta megjelöléssel, m: 11-16 cm
1
12398.

Hollóházi és Alföldi 4 darab korsó, aljukon Magyar Posta megjelöléssel, m: 11-16 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Hollóházi 5 darab klf kínálótálka, közte Bük gyógyfürdő, Annabella Szálló Balatonfüred mintákkal, jelzéssel, d: 8-18 cm
1
12399.

Hollóházi 5 darab klf kínálótálka, közte Bük gyógyfürdő, Annabella Szálló Balatonfüred mintákkal, jelzéssel, d: 8-18 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
1915-1934 Aelteste Volkstedter Porzellanfabrik Báli életkép. Hatalakos rokokó stílusú porcelán szoborcsoport, jelzett, kézzel festett, szobrokon 1-1 sérüléssel, 23x16x15cm
1
12400.

1915-1934 Aelteste Volkstedter Porzellanfabrik Báli életkép. Hatalakos rokokó stílusú porcelán szoborcsoport, jelzett, kézzel festett, szobrokon 1-1 sérüléssel, 23x16x15cm

 
The item is not available
Starting price:
38 000 HUF
102,98
EUR
,
118,75
USD
Number of bids:
0
 
Schütz Cilli majolika váza. Kézzel festett jelzett, Beöthy János, hibátlan 30 cm
1
12401.

Schütz Cilli majolika váza. Kézzel festett jelzett, Beöthy János, hibátlan 30 cm

 
The item is not available
Starting price:
50 000 HUF
135,50
EUR
,
156,25
USD
Number of bids:
0
 
KPM berlini 32 darabos étkészlet, porcelán, jelzett, kopásokkal, néhány darabon lepattanás.
1
12402.

KPM berlini 32 darabos étkészlet, porcelán, jelzett, kopásokkal, néhány darabon lepattanás.

 
The item is not available
Starting price:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Number of bids:
0
 
Zepter kék levél mintás 6 személyes 39 darabos étkészlet és kávés készlet. Jelzett, teljes, hibátlan.
1
12403.

Zepter kék levél mintás 6 személyes 39 darabos étkészlet és kávés készlet. Jelzett, teljes, hibátlan.

 
Sold
Starting price:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Number of bids:
3
 
Kína, Qianlong aranyhal tartó edény, kívül-belül kézzel festett, hibátlan, d: 33 cm, m: 25 cm
1
12404.

Kína, Qianlong aranyhal tartó edény, kívül-belül kézzel festett, hibátlan, d: 33 cm, m: 25 cm

 
Sold
Starting price:
42 000 HUF
113,82
EUR
,
131,25
USD
Number of bids:
1
 
Rosenthal Pompadour porcelán teás készlet. Hat személyes komplett, hibátlan
1
12405.

Rosenthal Pompadour porcelán teás készlet. Hat személyes komplett, hibátlan

 
The item is not available
Starting price:
36 000 HUF
97,56
EUR
,
112,50
USD
Number of bids:
0
 
Fischer fajansz teáskanna. Kézzel festett, jelzett Fischer Kr-t. Hibátlan sz: 26 cm, m: 15 cm
1
12406.

Fischer fajansz teáskanna. Kézzel festett, jelzett Fischer Kr-t. Hibátlan sz: 26 cm, m: 15 cm

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Number of bids:
0
 
Cmielow Manufaktúra, hal mintás tálaló készlet 6 + 1 db. Kézzel festett, jelzett, apró kopással. Nagy tál 40x27 cm
1
12407.

Cmielow Manufaktúra, hal mintás tálaló készlet 6 + 1 db. Kézzel festett, jelzett, apró kopással. Nagy tál 40x27 cm

 
The item is not available
Starting price:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Number of bids:
0
 
16 részes angol Alfred Meakin, fajansz készlet, fácános motívummal, kopásokkal.
1
12409.

16 részes angol Alfred Meakin, fajansz készlet, fácános motívummal, kopásokkal.

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Number of bids:
0
 
Nagy Márta (1954-): Díszváza. Türkizes színű porcelán, alján jelzett, minimális kopással, 15x12 cm /// Márta Nagy (1954-): Decorative vase. Turquoise-colored porcelain, marked on the bottom, with minimal wear, dimensions: 15x12 cm
1
12410.

Nagy Márta (1954-): Díszváza. Türkizes színű porcelán, alján jelzett, minimális kopással, 15x12 cm /// Márta Nagy (1954-): Decorative vase. Turquoise-colored porcelain, marked on the bottom, with minimal wear, dimensions: 15x12 cm

 
The item is not available
Starting price:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment