Number of items: 394
3315247
12524
504
Echt kobalt kávés kanna. Mázas, aranyozott, minimális kopással 26 cm
3 000 HUF
3402899
12525
504
Jelzett kínai váza, hibátlan, m: 35 cm
4 000 HUF
3395544
12526
504
Hüttl Tivadar szecessziós kávés csésze, jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm
5 000 HUF
3402484
12527
504
3400
Díszes török porcelán dugós üveg alátét tállal, jelzett, m: 34 cm
3 400 HUF
3402242
12528
504
Német fém fedeles sörös korsó, jelzett, hibátlan, m: 27 cm
4 000 HUF
3402315
12529
504
Drasche babával játszó kislány. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 19 cm
6 000 HUF
3402238
12530
504
Gerzit fém fedeles sörös korsó, jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm
4 000 HUF
3402217
12531
504
Meissen virágmintás tálka, jelzett, hibátlan, 10x8 cm
5 000 HUF
3366166
12532
504
3400
Kahla hagymamintás asztalközép kínáló, jelzett, hibátlan, d: 28 cm
3 400 HUF
3404088
12533
504
3 darab Aquincum figura: macival játszó lány, nyulat fogó fiú, strandolófiú, jelzett, hibátlan.
4 000 HUF
3406667
12534
504
Knowles 5 darab dísztányér, jelzett, hibátlan, mindhez fa tartóval, d: 21,5 cm
5 000 HUF
3406849
12535
504
10 darab porcelán kúrapohár, közte városkép ábrázolással, m: 13,5 cm alatt
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m