https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Chinaware / Porcelain

Number of items: 394

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Rosenthal virág mintás porcelán süteményes készlet. Hat személyes komplett, kézzel festett, jelzett, kis kopással
1
12411.

Rosenthal virág mintás porcelán süteményes készlet. Hat személyes komplett, kézzel festett, jelzett, kis kopással

 
Sold
Starting price:
19 000 HUF
51,49
EUR
,
59,38
USD
Number of bids:
1
 
Victoria Geisha (Gésa) japonizáló teás és mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 5-5 személyes, teáshoz egy plusz aljjal
1
12412.

Victoria Geisha (Gésa) japonizáló teás és mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 5-5 személyes, teáshoz egy plusz aljjal

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Number of bids:
0
 
cca 1900/1910 Bernard Bloch Angol lord figura. Mázas kőedény, jelzett, m: 31,5 cm
1
12413.

cca 1900/1910 Bernard Bloch Angol lord figura. Mázas kőedény, jelzett, m: 31,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Number of bids:
0
 
Gránit fajansz teás készlet. Matricás, jelzett, a kannán kisebb sérülések. Hat személyes
1
12414.

Gránit fajansz teás készlet. Matricás, jelzett, a kannán kisebb sérülések. Hat személyes

 
The item is not available
Starting price:
22 000 HUF
59,62
EUR
,
68,75
USD
Number of bids:
0
 
cca 1900 Schauer Vienna Faiance rekamién könyöklő hölgy macskával. Mázas és biszkvit fajansz, hölgy feje ragasztott, kis lepattanásokkal, virágtartó résszel, jelzett, 26x20 cm
1
12415.

cca 1900 Schauer Vienna Faiance rekamién könyöklő hölgy macskával. Mázas és biszkvit fajansz, hölgy feje ragasztott, kis lepattanásokkal, virágtartó résszel, jelzett, 26x20 cm

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Number of bids:
0
 
Meisseni virágmintás kávés / teás készlet, jelzett, 1 csésze hiánnyal, cukortartón repedéssel.
1
12416.

Meisseni virágmintás kávés / teás készlet, jelzett, 1 csésze hiánnyal, cukortartón repedéssel.

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Number of bids:
0
 
Rosenthal Szoliterjáték. cca 1975, designer: Bjorn Wiinblad. Porcelán, leírással, kiegészítőkkel, hibátlan, tábla d: 24 cm
1
12417.

Rosenthal Szoliterjáték. cca 1975, designer: Bjorn Wiinblad. Porcelán, leírással, kiegészítőkkel, hibátlan, tábla d: 24 cm

 
Sold
Starting price:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Number of bids:
1
 
Rosenthal art deco vázapár Kézzel festett, jelzett, egyiken sérülésekkel m: 29 cm
1
12418.

Rosenthal art deco vázapár Kézzel festett, jelzett, egyiken sérülésekkel m: 29 cm

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Number of bids:
0
 
Rosenthal "Aladdin és a csodalámpa" sorozat, V-VIII., 4 db porcelán dísztányér, tervező: Bjorn Wiinblad. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 16 cm
1
12419.

Rosenthal "Aladdin és a csodalámpa" sorozat, V-VIII., 4 db porcelán dísztányér, tervező: Bjorn Wiinblad. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 16 cm

 
The item is not available
Starting price:
13 000 HUF
35,23
EUR
,
40,63
USD
Number of bids:
0
 
12 személyes Rosenthal süteményes készlet. Aranyozott, jelzett, apró kopásokkal d: 32 cm, 17 cm
1
12420.

12 személyes Rosenthal süteményes készlet. Aranyozott, jelzett, apró kopásokkal d: 32 cm, 17 cm

 
The item is not available
Starting price:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Number of bids:
0
 
Kínai oltár váza, Fedele nélkül. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 32 cm
1
12421.

Kínai oltár váza, Fedele nélkül. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 32 cm

 
The item is not available
Starting price:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Number of bids:
0
 
6 db kínai süteményes tányér. Kézzel festett, jelzett, egyiken kis lepattanással d: 18 cm
1
12422.

6 db kínai süteményes tányér. Kézzel festett, jelzett, egyiken kis lepattanással d: 18 cm

 
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment