Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 33

Damian MacPherson: Golf. A golf alapjai... Bp., é.n., Golf Services. Kiadói kartonált papírkötés.
19333.

2 000 HUF

3 darab sport témájú könyv: Kuchárik J: Alsófokú szertorna-gyakorlatok. Philostratos: A tréneri tudományról. Ilovay Sándor: Munka és sport. Helyenként sérült papírkötés.
19334.

2 000 HUF

19335.

2 000 HUF

2 db labdarúgás témájú kiadvány: Frenkl Róbert: A futball-labda terhei. (Benne továbbá: Kárpáti Sándor: A művészet varázsa I.; Horváth Árpád: A ,,doboz" jövője.; Veszprémi Miklós: A kábítószer rabságában.) Bp., 1982, Népszava, 64 p. Kiadói tűzött papírkötés. + A Világkupától - a megyei bajnokságig. Bp., 1968, Sportpropaganda, 63+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval.
19336.

2 000 HUF

Magyarok Melbourne-ben. Szerk.: Fekete Pál. Bp.,1957, Sport Lap- és Könyvkiadó. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált.
19338.

2 000 HUF

19339.

2 000 HUF

Dr. Bíró András: A sport egészségvédelem. Bp., Egészségügyi Minisztérium. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
19340.

1 600 HUF

19341.

1 200 HUF

Peterdi Pál: Sport és szépség. Bp., 1958, Sport Lap- és Könyvkiadó. Számos fekete-fehér fotóval illusztrált. Kiadói félvászon kötés, fekete-fehér képtáblák
19342.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF