https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Sports, Chess, Alpinism Number of items: 33
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3415203
19320
502
0
1800
Books: Sports, Chess, Alpinism
Artworks & Paper
1
Flandhoffer Tamás-Hajas József: Ló és lovaglás. Bp., 1985, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. 175p.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
3397604
19321
502
0
15000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Artworks & Paper
1
Kukuczka, Jerzy: Függőleges világom. A tizennégy nyolcezres meghódítása. Bp., 2003, Corbis. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
15 000 HUF
3398467
19322
502
0
9000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Artworks & Paper
1
Harmat László: Taekwon-Do. A koreai önvédelem művészete. Bp., 1984., Lapkiadó Vállalat. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
3381230
19323
502
0
6000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Artworks & Paper
1
John Panter, Rick Davis: The Art of Taoist Tai Chi. Cultivating Mind and Body/L'Art du Tai Chi Taoiste: Cultiver l'Esprit et le Corps. Toronto, 1992, Taoist Tai Chi Society of Canada. Második kiadás. Angol és francia nyelven. Kiadói spirálkötés, borítón és címlapon Taoist Tai Chi Society of Canada bélyegzőjével, első néhány lapon ázásnyommal.
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
3399323
19324
502
0
4800
Books: Sports, Chess, Alpinism
Artworks & Paper
1
Godfrey Devereux: A jóga alapjai. Ford.: Szathmáry Kinga. Bp., 2002, Bioenergetic Kft., 189+(7) p. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
4 800 HUF
3363586
19325
502
0
3400
Books: Sports, Chess, Alpinism
Artworks & Paper
1
1932 A Magyar Sakkvilág XVII. évfolyamának összes. száma bekötve. Félvászon kötésben
The item is not available
Starting price:
3 400 HUF
3367947
19327
502
0
2800
Books: Sports, Chess, Alpinism
Artworks & Paper
1
A. M. Lukin: Ejtőernyős-sport. Ford.: Kőkényesi Tamásné. Bp.,1956,Népszava. 235p. + 2 t Kiadói félvászon-kötésben, Megjelent 2570 példányban.
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
3399314
19328
502
0
3600
Books: Sports, Chess, Alpinism
Artworks & Paper
1
Titkok nélkül sorozat 3 kötete: Pilates.; Csi-kung.; Shiatsu. Bp., 2008, Scolar. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
3309359
19329
502
0
2800
Books: Sports, Chess, Alpinism
Artworks & Paper
1
Sportjátékok I-III. köt. I. köt.: Iskolai és népi játékok. II. köt.: Sportjátékok elmélete és módszertana. Kézilabdázás. Röplabdázás. III. köt.: Kosárlabdázás. Labdarúgás. Felkészítés-versenyzés. Szerk.: Gál László. Főiskolai tankönyv. Bp., 1992, Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
3348650
19330
502
0
1800
Books: Sports, Chess, Alpinism
Artworks & Paper
1
Stankovits Szilárd: A testgyakorlás kézikönyve elemi és polgári iskolák számára. Tanítók és szülők számára. A Magyar Athletikai Szövetség Könyvtára 3. Bp., 1913, Rózsavölgyi, XIV+256 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
3383112
19331
502
0
1800
Books: Sports, Chess, Alpinism
Artworks & Paper
1
Gyakorlatsorok és ellenőrzési rendszer a kisiskolások úszásoktatásához. Technikajavító gyakorlatok. Összeáll.: Kiricsi János. Bp., 1993, Magyar Testnevelési Egyetem, 61+3 p. 2. kiadás. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
3348734
19332
502
0
1800
Books: Sports, Chess, Alpinism
Artworks & Paper
1
Déván István: Si ugrás, futás, tréning és versenyzés. Versenyzők, egyesületek, testnevelési tanárok, versenybírák és iskolák részére, 50 fényképpel és rajzzal. Bp., 1919. Bagó Márton. 80p. Szövegközti illusztrációkkal. Félvászon kötésben. Árverésen még nem szerepelt
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment