Books: Architecture, Art

Number of items: 430

Műegyetemen végzett építőmérnökök és munkásságuk 1952-1956. Műegyetemi Kiadó, 2009. 603p. Kiadói kartonált papírkötésben
19959.

3 000 HUF

19960.

3 000 HUF

Erdei Kvasznay Éva: Szín-kép-elemzés. A szerző, Erdei Kvasznay Éva (1942- ) Munkácsy-díjas festő, képzőművész által dedikált példány. Bp., 2015, magánkiadás, 268 p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés.
19961.

3 000 HUF

19962.

3 000 HUF

Michel Makarius: Ruinen. Die Gegenwätige Vergangenheit. Aus dem Französischen von Michael Bayer. Paris, 2004, Flammarion, 255+1 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19963.

3 000 HUF

Bernhard Heisig: Die Wut der Bilder. Hrsg. von Eckhart Gillen. Leipzig - Düsseldorf - Berlin - Köln,2005,Museum der bildenden Künste - K20 Kunstsammlung Nordrhein-Westlafen - Staatliche Museen zu Berlin Nationalgalerie-DuMont, 367 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19964.

3 000 HUF

Pamela Todd: Im Salon. Zu Besuch bei den Impressionisten. Suttgart,2005,Belser Verlag, 176 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19965.

3 000 HUF

Dr. Sikota Győző: Hollóházi kerámia. A szerző, Sikota Győző (1922-2011) keramikus, művészeti író által DEDIKÁLT példány. "Édesanyám emlékére- akinek segítségével írtam könyvemet - ..." Bp.,1961, Műszaki, 154+1 p. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva, egy lapon 'kerámiajegyekkel.' Kiadói kopott papírkötés. Megjelent 1600 példányban.
19966.

3 000 HUF

Edward Burne-Jones. Das Irdische Paradies. Staatsgalerie Stuttgart. Kunstmuseum Bern. Ostfildern, 2010., Hatje Cantz, 231+1 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19967.

3 000 HUF

A tánc az életem. Novák Ferenccel beszélget Farkas Valéria. Novák Ferenc Tata (1931-2024) Kossuth-díjas és Erkel Ferenc-díjas magyar koreográfus, rendező, etnográfus által Jálics Kinga (1943-2019) kulturális újságíró, szerkesztő részére DEDIKÁLT példány. Magyarnak Lenni XXXIX. köt. Bp., 2008, Kairosz. Kiadói papírkötés.
19968.

3 000 HUF

Mindenki egyformán fontos. Prokopp Mária művészettörténésszel beszélget Dvorszky Hedvig. Prokopp Mária (1939- )Széchenyi-díjas művészettörténész és Dvorszky Hedvig (1942- ) Ferenczy Noémi-díjas művészettörténész által Jálics Kinga (1943-2019) kulturális újságíró, szerkesztő részére DEDIKÁLT példány. Magyarnak Lenni CXXV. köt. Bp., 2014, Kairosz. Kiadói papírkötés.
19969.

2 800 HUF

Das Gedächtnis der Kunst. Geschichte und Erinnerung in der Kunst der Gegenwart. Hrsg. von: Kurt Wettengl. Ostildern, 2000, Hatje Cantz, 278+2 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19970.

2 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF